Trainingsschema
Dit schema loopt van 26-9-2022 t/m 2-10-2022
Maandag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:30 Plukkebol KV
16:30 - 17:30 Jongens O09-1 Niels van Reenen Vld. 1 - AB Veldco: Movella Felker
16:30 - 17:30 Jongens O09-2 Luuk Eradus Vld. 1 - AB Veldco: Movella Felker
16:30 - 18:00 Jongens O12-1 Martijn Looijer Vld. 2 - AB
16:30 - 18:00 Jongens O12-2 Trainers Movella Vld. 3 - CD Olivier
16:30 - 17:30 Meisjes O09-1 Sienna Suyker
Bente Terpstra
Vld. 1 - CD Veldco: Movella Felker
16:30 - 17:30 Meisjes O09-2 Eleni Stead Vld. 1 - CD Veldco: Movella Felker
16:30 - 18:00 Meisjes O12-1 Emma van der Velden Vld. 2 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes O12-2 Ian Clowting Vld. 3 - AB
17:30 - 19:00 Meisjes O14-1 Trainers Movella Vld. 1 - CD Jan Albert
18:00 - 19:30 Jongens O14-1 Trainers Movella Vld. 1 - AB Olivier
18:00 - 19:00 Jongens O14-2 Niels van Peij Vld. 2 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes O12-3 Trainers Movella Vld. 2 - AB Anine
18:00 - 19:30 Meisjes O14-3 Olaf Rijnten Vld. 3 - CD
18:00 - 19:00 Meisjes O14-4 Trainers Movella Vld. 3 - AB Floor
18:30 - 21:30 Jeugd Keeperstraining KV
19:00 - 20:00 Jongens O14-3 Trainers Movella Vld. 2 - CD Jan Albert
19:00 - 20:00 Meisjes O16-3 Trainers Movella Vld. 2 - AB Anine
19:00 - 20:00 Meisjes O18-3 Trainers Movella Vld. 3 - AB Floor
19:30 - 21:00 G-hockey G1 Hans Beuger
Ruud Link
Vld. 3 - CD
19:30 - 21:00 G-hockey G2 Vld. 3 - CD
19:30 - 21:00 Jongens O18-2 Trainers Movella Vld. 1 - AB Olivier
19:30 - 21:00 Meisjes O16-1 Inge Ackerstaff Vld. 1 - CD
20:00 - 21:00 Meisjes O16-2 Trainers Movella Vld. 2 - AB Anine
20:00 - 21:00 Meisjes O18-2 Trainers Movella Vld. 2 - CD Jan Albert
20:00 - 21:00 Meisjes O18-4 Trainers Movella Vld. 3 - AB Floor
21:00 - 22:30 Reservering Vld. 2 - CD Trimmerswedstrijd
21:00 - 22:30 Reservering Vld. 3 Trimmers Wedstrijd
21:00 - 22:30 Trimhockey Maandag 3 Vld. 2 - AB
21:00 - 22:30 Trimhockey Maandag 4 Mathieu Giard Vld. 1 - CD
21:00 - 22:30 Trimhockey Maandag 5 Thomas Ooms Vld. 1 - AB
Dinsdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:30 Plukkebol KV
16:30 - 17:45 Jongens O10-1 Tristan Voorwinde Vld. 3 - AB Veldco Wouter vd Hil
16:30 - 17:45 Jongens O10-2 Jinte van der Horst Vld. 3 - AB Veldco Wouter vd Hil
16:30 - 17:45 Meisjes O10-1 Liselot Vermeer Vld. 3 - CD Veldco Suzanne Maas
16:30 - 17:45 Meisjes O10-2 Klaar Pakkert Vld. 3 - CD Veldco Suzanne Maas
16:30 - 17:45 Meisjes O10-3 Cato Hafkamp Vld. 3 - CD Veldco Suzanne Maas
16:30 - 18:00 Meisjes O14-2 Isabelle Croes Vld. 2 - CD
16:30 - 18:00 Reservering Vld. 2 - AB JHC
17:30 - 19:00 Jongens O16-1 Simon Engbers Vld. 1 - CD
17:30 - 19:00 Jongens O18-1 Tim Faase Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Dames 01 Jeroen Adamse
Nadia Snijders
Vld. 2
18:00 - 19:30 Jongens O16-2 Sabrine Postel Vld. 3 - CD
18:00 - 19:30 Meisjes O18-1 Arjen Verburg Vld. 2
18:00 - 19:30 Reservering Vld. 3 - AB JHC
18:30 - 20:00 Jeugd Keeperstraining KV
19:00 - 20:30 Dames O25-3 Vld. 1 - AB
19:00 - 20:30 Dames O25-4 Vld. 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 07 Vld. 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames 30-3 Jan Ebbinge Vld. 3 - CD
19:30 - 21:00 Dames O25-1 Roderick de Kat Angelino Vld. 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames O25-7 Vld. 2 - AB
20:00 - 20:30 Heren 01 Lars Verboom
Wouter Besuijen
KV
20:30 - 22:00 EC Keeperstraining KV
20:30 - 22:30 Heren 01 Lars Verboom
Wouter Besuijen
Vld. 1
21:00 - 22:30 Dames 01 Jeroen Adamse
Nadia Snijders
Niels Lemmers
Vld. 2
21:00 - 22:30 Heren 08 Vld. 3 - AB
21:00 - 22:30 Heren 30-2 Vld. 3 - CD
Woensdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
15:30 - 16:30 Benjamins O7 Vld. 2
15:30 - 16:30 Jongens O08-1 Felix Schmidt
Lucas van der Zijl
Vld. 1 - AB Veldco Arjen Verburg
15:30 - 16:30 Jongens O08-2 Willem Oderwald Vld. 1 - AB Veldco Arjen Verburg
15:30 - 16:30 Jongens O09-1 Olaf Coeveld Vld. 3 - AB Veldco Jeroen Adamse
15:30 - 16:30 Jongens O09-2 Pepijn Brouwers Vld. 3 - AB Veldco Jeroen Adamse
15:30 - 16:30 Meisjes O08-1 Keet Dijkman Vld. 1 - CD Veldco Arjen Verburg
15:30 - 16:30 Meisjes O08-2 Féline Foederer Vld. 1 - CD Veldco Arjen Verburg
15:30 - 16:30 Meisjes O09-1 Liv Postel Vld. 3 - CD Veldco Jeroen Adamse
15:30 - 16:30 Meisjes O09-2 Mijke Brinkman Vld. 3 - CD Veldco Jeroen Adamse
16:30 - 17:30 Jongens O12-2 Marijn Schouten Vld. 1 - CD
16:30 - 18:00 Meisjes O12-1 Marijn Brouwers Vld. 2 - CD
16:30 - 17:30 Meisjes O12-2 Lotte Schavemaker
Sterre Pakkert
Vld. 1 - AB
16:30 - 18:00 Meisjes O12-3 Isabel Koornneef
Kyra Klok
Vld. 3 - AB
17:00 - 18:30 Jongens O14-3 Pelle van Waarden Vld. 3 - CD
17:00 - 18:00 Meisjes O14-3 Anne Jet de Vriend
Minou Molenbroek
Vld. 2 - AB
17:30 - 18:30 Jeugd Keeperstraining KV O.V.
17:30 - 18:30 Jongens O14-1 Jeroen Adamse Vld. 1 - AB
17:30 - 18:30 Meisjes O14-1 Fien Ellerbroek
Ilsa de Joode
Vld. 1 - CD
18:00 - 19:30 G-hockey G4 Anne Jet de Vriend
Evert van de Sandt
Nanne Koene
Vld. 2 - AB
18:00 - 19:30 Jongens O14-2 Tom Brouwers Vld. 3 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes O16-2 Paula Krol Vld. 2 - CD
18:30 - 19:30 Jongens O16-1 Vld. 1 - CD H1
18:30 - 19:30 Jongens O18-1 Vld. 1 - AB H1
18:30 - 19:30 Reservering Vld. 3 - CD JHC
18:30 - 20:30 TopHockey Keeperstraining KV
19:30 - 21:00 Dames 02 Vld. 1 - AB
19:30 - 21:00 Dames 03 Steven Braber Vld. 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 30-2 Willem-Aad Rademaker Vld. 2 - CD
19:30 - 21:00 Dames O25-2 Vld. 2 - AB
19:30 - 21:00 G-hockey G1 Jorrit Rispens
Thijs Geelhuyzen
Vld. 3
19:30 - 21:00 G-hockey G2 Floor Felix
Sabrine Postel
Vld. 3
19:30 - 21:00 G-hockey G3 Gayle Reijchard
Hajé de Vriend
Vld. 3
20:30 - 21:00 Heren 02 KV Corner Training
21:00 - 21:30 Dames 02 KV Corner Training
21:00 - 22:30 Heren 02 Joppe Brouwer Vld. 1 - AB
21:00 - 22:30 Heren 05 Vld. 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 06 Vld. 3 - CD
21:00 - 22:30 Heren 07 Vld. 3 - AB
21:00 - 22:30 Heren 09 Vld. 2 - AB
21:00 - 22:30 Heren 45-2 Vld. 2 - CD
21:30 - 22:30 EC Keeperstraining KV
Donderdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:30 Plukkebol KV
16:00 - 17:30 Jongens O12-1 Jeroen Adamse Vld. 1 - AB + Kaya de Kleijn
17:00 - 18:00 Jongens O16-2 Vld. 2 - CD
17:30 - 18:30 Jongens O18-2 Henrik Jutte
Max van Mameren
Vld. 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes O14-4 Mondriaan - Vld. 1 - AB Kaya de Kleijn + Jeroen Adamse
18:00 - 19:30 Jongens O14-1 Jeroen Adamse Vld. 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes O18-2 Nienke Mutters Vld. 2 - CD Training door dames 5
18:00 - 19:30 Meisjes O18-3 Irene Overkleeft Vld. 3 - AB Training door dames 6
18:00 - 19:30 Meisjes O18-4 Carlijn Geerse Vld. 3 - CD Training door dames 4
18:30 - 19:30 Jeugd Keeperstraining KV
18:30 - 19:45 Meisjes O18-1 Arjen Verburg Vld. 1 - CD
19:30 - 21:00 Dames 04 Vld. 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames 05 Vld. 3 - CD
19:30 - 21:00 Dames 06 Vld. 2 - AB
19:30 - 20:30 Heren 01 Lars Verboom KV
19:30 - 21:00 Heren 04 Vld. 2 - CD
19:45 - 22:30 Dames 01 Jeroen Adamse
Nadia Snijders
Niels Lemmers
Vld. 1 GOLDCUP wedstrijd
20:30 - 21:00 Reservering KV EC
21:00 - 22:00 EC Keeperstraining KV
21:00 - 22:30 Heren 30-1 Vld. 3 - AB
21:00 - 22:30 Heren 45-1 Vld. 2 - CD
21:00 - 22:30 Trimhockey Donderdag 1 Marco de Ridder Vld. 2 - AB
Vrijdag
Tijd Team Trainer Veld Memo
14:00 - 18:30 Plukkebol KV
16:30 - 17:30 Jongens O10-1 Fien Hafkamp Vld. 1 - AB Veldco Martijn Looijer
16:30 - 17:30 Jongens O10-2 Turin Toneman Vld. 1 - AB Veldco Martijn Looijer
16:30 - 17:30 Meisjes O10-1 Nanne de Joode Vld. 1 - CD Veldco Martijn Looijer
16:30 - 17:30 Meisjes O10-2 Janne van der Horst Vld. 1 - CD Veldco Martijn Looijer
16:30 - 17:30 Meisjes O10-3 Benthe Weitenberg Vld. 1 - CD Veldco Martijn Looijer
17:30 - 19:00 Meisjes O14-1 Fien Ellerbroek
Ilsa de Joode
Vld. 1 - CD
17:30 - 19:00 Meisjes O16-1 Inge Ackerstaff
Joppe Brouwer
Vld. 1 - AB
18:00 - 19:30 Jongens O16-1 Ties ten Bosch Vld. 2 - CD
18:00 - 19:30 Jongens O18-1 Martijn Zwanenburg Vld. 2 - AB
18:00 - 19:30 Meisjes O16-3 Corlien Douma Vld. 3 - AB
18:00 - 18:30 Reservering Vld. 3 - CD JHC
18:30 - 19:30 Jeugd Keeperstraining KV
18:30 - 19:30 Meisjes O14-2 Martijn Zwanenburg Vld. 3 - CD Training door Heren 2
19:30 - 21:00 Dames 02 Vld. 1 - AB
19:30 - 21:00 Dames O25-5 Vld. 3 - AB
19:30 - 21:00 Dames O25-6 Vld. 2 - CD
19:30 - 21:30 EC Keeperstraining KV
19:30 - 21:00 Heren 02 Joppe Brouwer Vld. 2 - AB
19:30 - 21:00 Reservering Vld. 3 - CD EC
21:00 - 22:30 Heren 03 Vld. 1 - CD
21:00 - 22:30 Heren 06 Vld. 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren 07 Vld. 2 - CD
21:00 - 22:30 Heren O25-1 Roderick de Kat Angelino Vld. 2 - AB
Zondag
Tijd Team Trainer Veld Memo
09:00 - 10:30 Trimhockey Zondag Henry Plaat Vld. 3