Zaal Meisjes M8E3

Teamfoto

Teamondersteuning




Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 7 DECEMBER 2019
  Berkel-Rodenrijs M8E4 Alecto M6E1 11:30 Post-Kogeko Sporthal
  Berkel-Rodenrijs M8E4 Ommoord M8E3 12:50 Post-Kogeko Sporthal
  Ommoord M8E3 Alecto M6E1 12:10 Post-Kogeko Sporthal
ZATERDAG 14 DECEMBER 2019
  Alecto M6E1 Berkel-Rodenrijs M8E4 12:10 Ring Pass Hockey Dome
  Alecto M6E1 HUDITO M8E3 12:50 Ring Pass Hockey Dome
  Berkel-Rodenrijs M8E4 HUDITO M8E3 11:30 Ring Pass Hockey Dome
  Ommoord M8E3 Pollux M8E1 15:05 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Rotterdam M8E5 Ommoord M8E3 13:45 Zevenkampse Ring, Sporthal
  Rotterdam M8E5 Pollux M8E1 14:25 Zevenkampse Ring, Sporthal
ZATERDAG 4 JANUARI 2020
  Berkel-Rodenrijs M8E4 Pollux M8E1 14:50 Post-Kogeko Sporthal
  Berkel-Rodenrijs M8E4 Westland M8E3 13:30 Post-Kogeko Sporthal
  HUDITO M8E3 Rotterdam M8E5 11:30 Schuttersveld, Sporthal
  HUDITO M8E3 Alecto M6E1 12:10 Schuttersveld, Sporthal
  Rotterdam M8E5 Alecto M6E1 12:50 Schuttersveld, Sporthal
  Westland M8E3 Pollux M8E1 14:10 Post-Kogeko Sporthal
ZATERDAG 18 JANUARI 2020
  HUDITO M8E3 Westland M8E3 14:10 Op Moer, Sportcentrum
  Rotterdam M8E5 Westland M8E3 14:50 Op Moer, Sportcentrum
  Rotterdam M8E5 HUDITO M8E3 13:30 Op Moer, Sportcentrum
ZATERDAG 25 JANUARI 2020
  Alecto M6E1 Ommoord M8E3 13:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  HUDITO M8E3 Pollux M8E1 11:30 TUDelft - Sportcentrum
  HUDITO M8E3 Berkel-Rodenrijs M8E4 12:50 TUDelft - Sportcentrum
  Ommoord M8E3 Westland M8E3 14:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Pollux M8E1 Berkel-Rodenrijs M8E4 12:10 TUDelft - Sportcentrum
  Westland M8E3 Alecto M6E1 14:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
ZATERDAG 1 FEBRUARI 2020
  HUDITO M8E3 Ommoord M8E3 12:10 Wethouder Smit hal
  Pollux M8E1 HUDITO M8E3 11:30 Wethouder Smit hal
  Pollux M8E1 Ommoord M8E3 12:50 Wethouder Smit hal
  Rotterdam M8E5 Berkel-Rodenrijs M8E4 12:10 Sosef sporthal
  Westland M8E3 Rotterdam M8E5 12:50 Sosef sporthal
  Westland M8E3 Berkel-Rodenrijs M8E4 11:30 Sosef sporthal
ZATERDAG 8 FEBRUARI 2020
  Alecto M6E1 Westland M8E3 12:10 Polderpoort, Sporthal de
  Berkel-Rodenrijs M8E4 Rotterdam M8E5 12:10 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord M8E3 Berkel-Rodenrijs M8E4 12:50 Leonidas Hockey Dome
  Ommoord M8E3 Rotterdam M8E5 11:30 Leonidas Hockey Dome
  Pollux M8E1 Alecto M6E1 11:30 Polderpoort, Sporthal de
  Pollux M8E1 Westland M8E3 12:50 Polderpoort, Sporthal de
ZATERDAG 15 FEBRUARI 2020
  Alecto M6E1 Pollux M8E1 15:30 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Alecto M6E1 Rotterdam M8E5 16:50 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Ommoord M8E3 HUDITO M8E3 12:10 Sosef sporthal
  Pollux M8E1 Rotterdam M8E5 16:10 Alecto Droomfabriek Hockey Dome
  Westland M8E3 Ommoord M8E3 11:30 Sosef sporthal
  Westland M8E3 HUDITO M8E3 12:50 Sosef sporthal