Heren 02

Teamfoto

Teamondersteuning
Coach Hajé de Vriend
Trainer Pepijn Versteeg
Trainer Pieter van der Linden

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
24 nov 5003 Klein Zwitserland H3

25

10:30 uit route
Let op: Uittenue mee!   
8 mrt 5294 Groen-Geel H2

25

uit route
15 mrt 5812 SV Kampong Hockey H4

 

thuis
22 mrt 5923 HDS H2

30

uit route
29 mrt 6504 Ring Pass Delft H3

 

thuis
5 apr 6619 R.H.V. Leonidas H5

 

thuis
19 apr 7077 HV Victoria H3

20

uit route
10 mei 7369 V.M.H.C. CARTOUCHE H3

 

thuis
17 mei 7653 Mixed Hockeyclub Zoetermeer H2

20

uit route
24 mei 8119 DSHC H2

 

thuis
7 jun 8522 Berkel Rodenrijs H2

15

uit route
14 jun 8868 Klein Zwitserland H3

 

thuis
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Kampong H4 10 23 7 2 1 39 19 0
2 Victoria H3 10 19 6 1 3 29 22 0
3 HUDITO H2 10 18 6 0 4 30 26 0
4 Cartouche H3 10 18 5 3 2 29 19 0
5 Groen-Geel H2 9 14 4 2 3 18 16 0
6 HDS H2 10 14 4 2 4 18 23 0
7 Ring Pass Delft H3 9 13 4 1 4 29 26 0
8 Zoetermeer H2 10 12 4 0 6 23 27 0
9 Leonidas H5 10 12 3 3 4 21 21 0
10 Klein Zwitserland H3 10 11 3 2 5 20 26 0
11 Berkel-Rodenrijs H2 10 10 3 1 6 20 36 0
12 DSHC H2 10 4 1 1 8 19 34 0

Uitslagenmatrix
  Berkel-Rodenrijs H2 (O)Cartouche H3DSHC H2 (O)Groen-Geel H2HUDITO H2 (O)Kampong H4Klein Zwitserland H3Leonidas H5Ring Pass Delft H3Victoria H3Zoetermeer H2 (O)HDS H2 (O)
Berkel-Rodenrijs H2 (O)   1-5 4-3 1-4 3-3 3-0
Cartouche H3   5-3 2-4 0-3 6-1 2-0 2-2
DSHC H2 (O)   0-3 4-4 2-1 4-5 2-5
Groen-Geel H2 2-2 1-0   2-2 2-1
HUDITO H2 (O) 3-0 4-3   5-2 4-3 0-3
Kampong H4 7-3 2-3 4-2   5-2 6-1
Klein Zwitserland H3 4-0 1-2   4-2 0-5 2-1
Leonidas H5 1-3 4-1 4-3 2-2 3-3  
Ring Pass Delft H3 5-2 3-4   2-3 4-1
Victoria H3 5-2 2-0 1-0   1-5 6-1
Zoetermeer H2 (O) 2-3 2-1 1-0 3-5   0-3
HDS H2 (O) 2-2 2-0 1-4 3-2 2-2  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Cartouche H3 DSHC H2 (O) 5-3 Definitief
.. HDS H2 (O) Kampong H4 1-4 Definitief
.. Leonidas H5 Klein Zwitserland H3 3-3 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Groen-Geel H2 4-3 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Ring Pass Delft H3 3-5 Definitief
.. Victoria H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 5-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Kampong H4 HUDITO H2 (O) 4-2 Definitief
.. Groen-Geel H2 Leonidas H5 2-1 Definitief
.. DSHC H2 (O) Zoetermeer H2 (O) 2-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Cartouche H3 1-5 Definitief
.. Ring Pass Delft H3 HDS H2 (O) 4-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Victoria H3 0-5 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. HUDITO H2 (O) HDS H2 (O) 0-3 Definitief
.. Cartouche H3 Klein Zwitserland H3 6-1 Definitief
.. DSHC H2 (O) Ring Pass Delft H3 4-5 Definitief
.. Leonidas H5 Kampong H4 2-2 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) 2-3 Definitief
.. Victoria H3 Groen-Geel H2 2-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Ring Pass Delft H3 HUDITO H2 (O) 5-2 Definitief
.. HDS H2 (O) Leonidas H5 2-2 Definitief
.. Kampong H4 Victoria H3 5-2 Definitief
.. Groen-Geel H2 Cartouche H3 2-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Zoetermeer H2 (O) 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) DSHC H2 (O) 4-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Victoria H3 HDS H2 (O) 6-1 Definitief
.. Cartouche H3 Kampong H4 0-3 Definitief
.. Leonidas H5 HUDITO H2 (O) 4-3 Definitief
.. DSHC H2 (O) Klein Zwitserland H3 2-1 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Groen-Geel H2 2-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Ring Pass Delft H3 3-3 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Ring Pass Delft H3 Leonidas H5 3-4 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Victoria H3 5-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 4-0 Definitief
.. Groen-Geel H2 DSHC H2 (O) 1-0 Definitief
.. Kampong H4 Zoetermeer H2 (O) 6-1 Definitief
.. HDS H2 (O) Cartouche H3 2-2 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. DSHC H2 (O) Kampong H4 4-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H3 Ring Pass Delft H3 4-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) Groen-Geel H2 1-4 Definitief
.. Cartouche H3 HUDITO H2 (O) 2-4 Definitief
.. Victoria H3 Leonidas H5 1-0 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) HDS H2 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Ring Pass Delft H3 Victoria H3 2-3 Definitief
.. Leonidas H5 Cartouche H3 1-3 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Zoetermeer H2 (O) 4-3 Definitief
.. HDS H2 (O) DSHC H2 (O) 2-0 Definitief
.. Groen-Geel H2 Klein Zwitserland H3 2-2 Definitief
.. Kampong H4 Berkel-Rodenrijs H2 (O) 7-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Klein Zwitserland H3 Kampong H4 1-2 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs H2 (O) HDS H2 (O) 3-0 Definitief
.. DSHC H2 (O) HUDITO H2 (O) 0-3 Definitief
.. Cartouche H3 Victoria H3 2-2 Definitief
.. Zoetermeer H2 (O) Leonidas H5 1-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Cartouche H3 Ring Pass Delft H3 2-0 Definitief
.. HUDITO H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) 3-0 Definitief
.. Leonidas H5 DSHC H2 (O) 4-1 Definitief
.. HDS H2 (O) Klein Zwitserland H3 3-2 Definitief
.. Victoria H3 Zoetermeer H2 (O) 1-5 Definitief
.. Kampong H4 Groen-Geel H2 2-3 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) Leonidas H5 10:45 Sportp. 'Het Hoge Land'
  DSHC H2 (O) Victoria H3 16:15 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H2 HDS H2 (O) 12:55 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H3 HUDITO H2 (O) 10:30 Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft H3 Kampong H4 12:45 Sportpark 'Hof van Delft'
  Zoetermeer H2 (O) Cartouche H3 14:45 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  Groen-Geel H2 Ring Pass Delft H3 Roggewoning (Groen-Geel)
ZONDAG 8 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) Victoria H3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  DSHC H2 (O) Cartouche H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H2 HUDITO H2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong H4 HDS H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland H3 Leonidas H5 Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft H3 Zoetermeer H2 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Cartouche H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  HDS H2 (O) Ring Pass Delft H3 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) Kampong H4 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H5 Groen-Geel H2 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H3 Klein Zwitserland H3 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer H2 (O) DSHC H2 (O) Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) Zoetermeer H2 (O) Sportp. 'Het Hoge Land'
  Groen-Geel H2 Victoria H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H2 (O) HUDITO H2 (O) Madestein (Loosduinen)
  Kampong H4 Leonidas H5 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland H3 Cartouche H3 Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft H3 DSHC H2 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 29 MAART 2020
  Cartouche H3 Groen-Geel H2 Sportpark DuiveSteyn
  DSHC H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H2 (O) Ring Pass Delft H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H5 HDS H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H3 Kampong H4 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer H2 (O) Klein Zwitserland H3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Groen-Geel H2 Zoetermeer H2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H2 (O) Victoria H3 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) Leonidas H5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong H4 Cartouche H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Klein Zwitserland H3 DSHC H2 (O) Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft H3 Berkel-Rodenrijs H2 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) Klein Zwitserland H3 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Cartouche H3 HDS H2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  DSHC H2 (O) Groen-Geel H2 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H5 Ring Pass Delft H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H3 HUDITO H2 (O) Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer H2 (O) Kampong H4 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Groen-Geel H2 Berkel-Rodenrijs H2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  HDS H2 (O) Zoetermeer H2 (O) Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) Cartouche H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong H4 DSHC H2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H5 Victoria H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft H3 Klein Zwitserland H3 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) Kampong H4 Sportp. 'Het Hoge Land'
  Cartouche H3 Leonidas H5 Sportpark DuiveSteyn
  DSHC H2 (O) HDS H2 (O) TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland H3 Groen-Geel H2 Sportpark 'HCKZ'
  Victoria H3 Ring Pass Delft H3 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
  Zoetermeer H2 (O) HUDITO H2 (O) Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 24 MEI 2020
  HDS H2 (O) Berkel-Rodenrijs H2 (O) Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) DSHC H2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong H4 Klein Zwitserland H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H5 Zoetermeer H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Ring Pass Delft H3 Groen-Geel H2 Sportpark 'Hof van Delft'
  Victoria H3 Cartouche H3 Sportp. Kralingseweg (Victoria)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Berkel-Rodenrijs H2 (O) HUDITO H2 (O) Sportp. 'Het Hoge Land'
  DSHC H2 (O) Leonidas H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H2 Kampong H4 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H3 HDS H2 (O) Sportpark 'HCKZ'
  Ring Pass Delft H3 Cartouche H3 Sportpark 'Hof van Delft'
  Zoetermeer H2 (O) Victoria H3 Sportp. 'Van Tuyll'
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Cartouche H3 Zoetermeer H2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  HDS H2 (O) Groen-Geel H2 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H2 (O) Klein Zwitserland H3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong H4 Ring Pass Delft H3 Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas H5 Berkel-Rodenrijs H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Victoria H3 DSHC H2 (O) Sportp. Kralingseweg (Victoria)