Heren 05

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Paul Schalkwijk
Barbegeleider Michiel de Waal
Keeper Watze Snethlage

Nog 10 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
8 mrt 12778 R.H.V. Leonidas H10

 

thuis
15 mrt 12198 Klein Zwitserland H4

25

uit route
Let op: Uittenue mee!   
22 mrt 12288 Groen-Geel H5

 

thuis
29 mrt 12821 HV Westland H3

30

uit route
5 apr 11851 R.H.V. Leonidas H11

 

thuis
19 apr 12822 L.S.C. ALECTO H5

30

uit route
10 mei 12111 DSHC H3

1

uit route
17 mei 12479 HC Schiedam H5

20

uit route
24 mei 12602 R.H.V. Leonidas H12

 

thuis
7 jun 12180 Rijswijksche Hockey Club H3

15

uit route
4 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leonidas H10 9 25 8 1 0 33 5 0
2 Rijswijk H3 9 24 8 0 1 31 11 0
3 Leonidas H12 9 24 8 0 1 31 12 0
4 Leonidas H11 9 15 5 0 4 14 13 0
5 DSHC H3 9 12 4 0 5 12 21 0
6 Alecto H5 9 10 3 1 5 14 13 0
7 Schiedam H5 9 10 3 1 5 14 20 0
8 HUDITO H5 10 10 2 4 4 10 16 0
9 Westland H3 9 8 2 2 5 16 20 0
10 Groen-Geel H5 9 6 2 0 7 15 28 0
11 Klein Zwitserland H4 9 1 0 1 8 9 40 0

Uitslagenmatrix
  Alecto H5DSHC H3Groen-Geel H5HUDITO H5Klein Zwitserland H4Leonidas H10Leonidas H11Leonidas H12Rijswijk H3Westland H3Schiedam H5
Alecto H5   4-0 0-2 1-2 1-2
DSHC H3 2-0   2-0 1-0 1-7
Groen-Geel H5   2-0 8-2 1-2 2-4 1-3
HUDITO H5 0-1 2-1   2-2 2-5 1-1 0-0
Klein Zwitserland H4 2-6   1-10 0-6 1-3 0-2
Leonidas H10 2-0 7-0 1-1   3-1 2-1
Leonidas H11 3-1 0-1 2-1   0-2 2-1
Leonidas H12 2-0 3-1   4-3 6-2
Rijswijk H3 5-1 4-1 3-2 1-2  
Westland H3 1-1 1-3 1-2   2-5
Schiedam H5 2-3 0-3 0-2 1-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Groen-Geel H5 Leonidas H12 2-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Rijswijk H3 0-6 Definitief
.. Leonidas H10 HUDITO H5 1-1 Definitief
.. Westland H3 Schiedam H5 2-5 Definitief
.. Leonidas H11 DSHC H3 3-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Rijswijk H3 Groen-Geel H5 4-1 Definitief
.. DSHC H3 Alecto H5 2-0 Definitief
.. Leonidas H12 Westland H3 4-3 Definitief
.. HUDITO H5 Klein Zwitserland H4 2-2 Definitief
.. Schiedam H5 Leonidas H11 0-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Westland H3 Rijswijk H3 1-2 Definitief
.. Leonidas H11 Leonidas H12 0-2 Definitief
.. Alecto H5 Schiedam H5 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Leonidas H10 1-10 Definitief
.. Groen-Geel H5 HUDITO H5 2-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Rijswijk H3 Leonidas H11 3-2 Definitief
.. Leonidas H10 Groen-Geel H5 7-0 Definitief
.. Schiedam H5 DSHC H3 2-3 Definitief
.. HUDITO H5 Westland H3 1-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Westland H3 Leonidas H10 1-3 Definitief
.. DSHC H3 Leonidas H12 1-7 Definitief
.. Groen-Geel H5 Klein Zwitserland H4 8-2 Definitief
.. Alecto H5 Rijswijk H3 1-2 Definitief
.. Leonidas H11 HUDITO H5 0-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Rijswijk H3 DSHC H3 5-1 Definitief
.. Leonidas H10 Leonidas H11 3-1 Definitief
.. Leonidas H12 Schiedam H5 6-2 Definitief
.. HUDITO H5 Alecto H5 0-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Westland H3 1-3 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Leonidas H12 Alecto H5 2-0 Definitief
DINSDAG 22 OKTOBER 2019
.. Groen-Geel H5 Westland H3 1-3 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Leonidas H11 Klein Zwitserland H4 2-1 Definitief
.. HUDITO H5 DSHC H3 2-1 Definitief
.. Alecto H5 Leonidas H10 0-2 Definitief
.. Schiedam H5 Rijswijk H3 1-3 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. HUDITO H5 Schiedam H5 0-0 Definitief
.. Leonidas H10 DSHC H3 2-0 Definitief
.. Rijswijk H3 Leonidas H12 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Alecto H5 2-6 Definitief
.. Groen-Geel H5 Leonidas H11 1-2 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Leonidas H12 HUDITO H5 3-1 Definitief
.. DSHC H3 Klein Zwitserland H4 1-0 Definitief
.. Schiedam H5 Leonidas H10 0-3 Definitief
.. Leonidas H11 Westland H3 2-1 Definitief
.. Alecto H5 Groen-Geel H5 4-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Leonidas H10 Leonidas H12 2-1 Definitief
.. HUDITO H5 Rijswijk H3 2-5 Definitief
.. DSHC H3 Groen-Geel H5 2-0 Definitief
.. Westland H3 Alecto H5 1-1 Definitief
.. Klein Zwitserland H4 Schiedam H5 0-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Alecto H5 Leonidas H11 12:30 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Westland H3 9:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H12 Klein Zwitserland H4 16:25 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Leonidas H10 13:45 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Groen-Geel H5 12:45 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 8 MAART 2020
  DSHC H3 Leonidas H11 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H5 Leonidas H10 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H12 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Klein Zwitserland H4 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Westland H3 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alecto H5 DSHC H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Groen-Geel H5 Rijswijk H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 HUDITO H5 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H11 Schiedam H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Leonidas H12 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 22 MAART 2020
  HUDITO H5 Groen-Geel H5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H10 Klein Zwitserland H4 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H12 Leonidas H11 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Westland H3 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Alecto H5 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 29 MAART 2020
  Alecto H5 Leonidas H12 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Schiedam H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Groen-Geel H5 Leonidas H10 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H11 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 HUDITO H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  HUDITO H5 Leonidas H11 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland H4 Groen-Geel H5 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Westland H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H12 DSHC H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Alecto H5 Sportp. Lange Kleiweg
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alecto H5 HUDITO H5 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Rijswijk H3 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H11 Leonidas H10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam H5 Leonidas H12 Sportpark HC Schiedam
  Westland H3 Klein Zwitserland H4 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 10 MEI 2020
  DSHC H3 HUDITO H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland H4 Leonidas H11 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Alecto H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 Schiedam H5 Sportp. Lange Kleiweg
  Westland H3 Groen-Geel H5 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alecto H5 Klein Zwitserland H4 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H3 Leonidas H10 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Leonidas H11 Groen-Geel H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H12 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam H5 HUDITO H5 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 24 MEI 2020
  Groen-Geel H5 Alecto H5 Roggewoning (Groen-Geel)
  HUDITO H5 Leonidas H12 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland H4 DSHC H3 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Schiedam H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 Leonidas H11 Sportp. 'Hoge Bomen'
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alecto H5 Westland H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Groen-Geel H5 DSHC H3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Leonidas H12 Leonidas H10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Rijswijk H3 HUDITO H5 Sportp. Lange Kleiweg
  Schiedam H5 Klein Zwitserland H4 Sportpark HC Schiedam
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Groen-Geel H5 Schiedam H5 Roggewoning (Groen-Geel)
  Klein Zwitserland H4 Leonidas H12 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H10 Rijswijk H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H11 Alecto H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Westland H3 DSHC H3 Sportp. 'Hoge Bomen'