Heren 08

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Juri van Riet
Barbegeleider Frits Schneider
Keeper Jeroen Kensmil
Keeper Roland Robben
Trainer Arjen Verburg
Trainer Mathieu Giard

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
24 nov 12058 HDS H5

 

14:20 thuis Villa Joep veld
  Fluiten: Emlyn Speet (H07) en Bjorn Tilburgs (H07)  
8 mrt 12505 R.H.V. Leonidas H22

25

uit route
15 mrt 12784 DSHC H10

1

uit route
22 mrt 11919 L.S.C. ALECTO H8

30

uit route
29 mrt 12894 Scoop Delft H3

1

uit route
5 apr 13013 R.H.V. Leonidas H23

25

uit route
19 apr 12721 Catwijck H2

 

thuis
10 mei 12285 Hockeyclub Alkemade H1

35

uit route
17 mei 13247 LOHC H7

 

thuis
24 mei 12128 Klein Zwitserland H5

25

uit route
Let op: Uittenue mee!   
7 jun 12534 Leidse Hockey Club Roomburg H5

 

thuis
14 jun 12624 HDS H5

30

uit route
4 thuiswedstrijden en 8 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HUDITO H8 10 26 8 2 0 39 7 0
2 Alkemade H1 10 25 8 1 1 42 16 0
3 DSHC H10 10 24 8 0 2 45 18 0
4 Scoop Delft H3 10 18 5 3 2 28 17 0
5 Roomburg H5 10 16 4 4 2 18 17 0
6 Catwijck H2 10 13 4 1 5 32 29 0
7 Leiden H7 10 13 3 4 3 24 25 0
8 Leonidas H23 10 12 3 3 4 28 33 0
9 HDS H5 10 10 3 1 6 17 29 0
10 Leonidas H22 10 6 1 3 6 14 33 0
11 Klein Zwitserland H5 10 3 1 0 9 12 34 0
12 Alecto H8 10 3 1 0 9 9 50 0

Uitslagenmatrix
  Alkemade H1Catwijck H2 (O)DSHC H10HUDITO H8Klein Zwitserland H5Roomburg H5Leiden H7HDS H5Leonidas H22Leonidas H23Alecto/Augustinus H8Scoop Delft H3
Alkemade H1   4-1 3-2 5-3 4-0 6-0 1-1
Catwijck H2 (O)   1-2 3-3 4-1 6-1 11-1 2-3
DSHC H10 10-0   6-2 4-2
HUDITO H8 3-1 4-1   8-0 1-1 8-0 6-0 2-0
Klein Zwitserland H5 1-2 1-5   1-2 1-0
Roomburg H5 0-2 1-0   3-3 3-0 1-1
Leiden H7 3-4 2-6 3-3 2-2   2-2
HDS H5 3-2 1-4 1-3 1-1   5-0 1-7
Leonidas H22 3-5 2-1 1-2 0-5  
Leonidas H23 3-5 4-2 4-1 2-2  
Alecto/Augustinus H8 0-9 0-2 1-4 3-0 2-8  
Scoop Delft H3 5-2 3-3 2-1 4-0  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Leiden H7 Leonidas H23 2-2 Definitief
.. Alkemade H1 Catwijck H2 (O) 4-1 Definitief
.. Scoop Delft H3 Klein Zwitserland H5 5-2 Definitief
.. HUDITO H8 Leonidas H22 1-1 Definitief
.. Roomburg H5 Alecto/Augustinus H8 3-0 Definitief
.. HDS H5 DSHC H10 1-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas H22 Alkemade H1 3-5 Definitief
.. Roomburg H5 Scoop Delft H3 1-1 Definitief
.. Catwijck H2 (O) Leiden H7 4-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H8 HDS H5 1-4 Definitief
.. HUDITO H8 DSHC H10 4-1 Definitief
.. Leonidas H23 Klein Zwitserland H5 4-2 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Roomburg H5 Leonidas H23 3-3 Definitief
.. DSHC H10 Leonidas H22 6-2 Definitief
.. HDS H5 Scoop Delft H3 1-7 Definitief
.. Leiden H7 Alkemade H1 3-4 Definitief
.. Klein Zwitserland H5 Catwijck H2 (O) 1-2 Definitief
.. HUDITO H8 Alecto/Augustinus H8 6-0 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas H23 HDS H5 4-1 Definitief
.. HUDITO H8 Scoop Delft H3 2-0 Definitief
.. Leonidas H22 Leiden H7 0-5 Definitief
.. Alecto/Augustinus H8 DSHC H10 0-2 Definitief
.. Alkemade H1 Klein Zwitserland H5 5-3 Definitief
.. Catwijck H2 (O) Roomburg H5 3-3 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. HDS H5 Catwijck H2 (O) 3-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H5 Leiden H7 1-2 Definitief
.. DSHC H10 Scoop Delft H3 4-2 Definitief
.. Alecto/Augustinus H8 Leonidas H22 3-0 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Catwijck H2 (O) HUDITO H8 1-2 Definitief
.. Leiden H7 Roomburg H5 2-2 Definitief
.. Leonidas H23 DSHC H10 3-5 Definitief
.. Alkemade H1 HDS H5 6-0 Definitief
.. Scoop Delft H3 Alecto/Augustinus H8 4-0 Definitief
.. Leonidas H22 Klein Zwitserland H5 2-1 Definitief
DONDERDAG 17 OKTOBER 2019
.. Alkemade H1 Roomburg H5 4-0 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. HUDITO H8 Leonidas H23 8-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Roomburg H5 Klein Zwitserland H5 1-0 Definitief
.. Scoop Delft H3 Leonidas H22 3-3 Definitief
.. HDS H5 Leiden H7 1-1 Definitief
.. DSHC H10 Catwijck H2 (O) 10-0 Definitief
.. HUDITO H8 Alkemade H1 3-1 Definitief
.. Alecto/Augustinus H8 Leonidas H23 2-8 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Catwijck H2 (O) Alecto/Augustinus H8 11-1 Definitief
.. Leiden H7 HUDITO H8 3-3 Definitief
.. Alkemade H1 DSHC H10 3-2 Definitief
.. Scoop Delft H3 Leonidas H23 2-1 Definitief
.. Leonidas H22 Roomburg H5 1-2 Definitief
.. Klein Zwitserland H5 HDS H5 1-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Catwijck H2 (O) Scoop Delft H3 2-3 Definitief
.. HUDITO H8 Klein Zwitserland H5 8-0 Definitief
.. Leonidas H23 Leonidas H22 2-2 Definitief
.. Alecto/Augustinus H8 Alkemade H1 0-9 Definitief
.. Leiden H7 DSHC H10 2-6 Definitief
.. HDS H5 Roomburg H5 1-3 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. HDS H5 Leonidas H22 5-0 Definitief
.. Klein Zwitserland H5 DSHC H10 1-5 Definitief
.. Catwijck H2 (O) Leonidas H23 6-1 Definitief
.. Alkemade H1 Scoop Delft H3 1-1 Definitief
.. Leiden H7 Alecto/Augustinus H8 3-2 Definitief
.. Roomburg H5 HUDITO H8 0-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Alecto/Augustinus H8 Klein Zwitserland H5 14:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H10 Roomburg H5 17:10 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HUDITO H8 HDS H5 14:20 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H22 Catwijck H2 (O) 13:15 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H23 Alkemade H1 11:40 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft H3 Leiden H7 10:50 TU Delft - Sportcentrum DSHC
ZONDAG 8 MAART 2020
  Alecto/Augustinus H8 Roomburg H5 Sportpark 'De Bloemerd'
  Catwijck H2 (O) Alkemade H1 sportpark 'De Krom'
  DSHC H10 HDS H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland H5 Scoop Delft H3 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H22 HUDITO H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H23 Leiden H7 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 15 MAART 2020
  Alkemade H1 Leonidas H22 Hertogspark
  DSHC H10 HUDITO H8 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H5 Alecto/Augustinus H8 Madestein (Loosduinen)
  Klein Zwitserland H5 Leonidas H23 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden H7 Catwijck H2 (O) Sportp. de Krogt
  Scoop Delft H3 Roomburg H5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 22 MAART 2020
  Alecto/Augustinus H8 HUDITO H8 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alkemade H1 Leiden H7 Hertogspark
  Catwijck H2 (O) Klein Zwitserland H5 sportpark 'De Krom'
  Leonidas H22 DSHC H10 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H23 Roomburg H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft H3 HDS H5 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 29 MAART 2020
  DSHC H10 Alecto/Augustinus H8 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H5 Leonidas H23 Madestein (Loosduinen)
  Klein Zwitserland H5 Alkemade H1 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden H7 Leonidas H22 Sportp. de Krogt
  Roomburg H5 Catwijck H2 (O) Sportp. Roomburg
  Scoop Delft H3 HUDITO H8 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Catwijck H2 (O) HDS H5 sportpark 'De Krom'
  Leiden H7 Klein Zwitserland H5 Sportp. de Krogt
  Leonidas H22 Alecto/Augustinus H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H23 HUDITO H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H5 Alkemade H1 Sportp. Roomburg
  Scoop Delft H3 DSHC H10 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 19 APRIL 2020
  Alecto/Augustinus H8 Scoop Delft H3 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H10 Leonidas H23 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H5 Alkemade H1 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H8 Catwijck H2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland H5 Leonidas H22 Sportpark 'HCKZ'
  Roomburg H5 Leiden H7 Sportp. Roomburg
ZONDAG 10 MEI 2020
  Alkemade H1 HUDITO H8 Hertogspark
  Catwijck H2 (O) DSHC H10 sportpark 'De Krom'
  Klein Zwitserland H5 Roomburg H5 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden H7 HDS H5 Sportp. de Krogt
  Leonidas H22 Scoop Delft H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H23 Alecto/Augustinus H8 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 17 MEI 2020
  Alecto/Augustinus H8 Catwijck H2 (O) Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H10 Alkemade H1 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HDS H5 Klein Zwitserland H5 Madestein (Loosduinen)
  HUDITO H8 Leiden H7 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H23 Scoop Delft H3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H5 Leonidas H22 Sportp. Roomburg
ZONDAG 24 MEI 2020
  Alkemade H1 Alecto/Augustinus H8 Hertogspark
  DSHC H10 Leiden H7 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Klein Zwitserland H5 HUDITO H8 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas H22 Leonidas H23 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Roomburg H5 HDS H5 Sportp. Roomburg
  Scoop Delft H3 Catwijck H2 (O) TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 7 JUNI 2020
  Alecto/Augustinus H8 Leiden H7 Sportpark 'De Bloemerd'
  DSHC H10 Klein Zwitserland H5 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  HUDITO H8 Roomburg H5 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas H22 HDS H5 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Leonidas H23 Catwijck H2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Scoop Delft H3 Alkemade H1 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Alkemade H1 Leonidas H23 Hertogspark
  Catwijck H2 (O) Leonidas H22 sportpark 'De Krom'
  HDS H5 HUDITO H8 Madestein (Loosduinen)
  Klein Zwitserland H5 Alecto/Augustinus H8 Sportpark 'HCKZ'
  Leiden H7 Scoop Delft H3 Sportp. de Krogt
  Roomburg H5 DSHC H10 Sportp. Roomburg