Dames Jong 6

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Isabel Schouten
Aanvoerder Anne Jet de Vriend

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
24 nov 16099 Hockeyclub Barendrecht DJ2

30

11:00 uit route
thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Barendrecht DJ2 9 23 7 2 0 35 10 0
2 Leonidas DJ7 9 19 6 1 2 32 14 0
3 Kieviten DJ1 9 18 6 0 3 30 27 0
4 Thor DJ4 9 17 5 2 2 16 9 0
5 Alecto DJ2 9 16 5 1 3 30 12 0
6 Klein Zwitserland DJ3 10 13 3 4 3 23 23 0
7 Craeyenhout DJ2 9 12 4 0 5 20 30 0
8 HUDITO DJ6 9 10 2 4 3 19 20 0
9 Wateringse veld DJ2 9 7 2 1 6 12 28 0
10 Thor DJ3 9 6 1 3 5 10 25 0
11 Scoop Delft DJ4 9 0 0 0 9 6 35 0

Uitslagenmatrix
  HUDITO DJ6Thor DJ3Thor DJ4Scoop Delft DJ4Kieviten DJ1Wateringse veld DJ2Alecto DJ2Klein Zwitserland DJ3Barendrecht DJ2Craeyenhout DJ2Leonidas DJ7
HUDITO DJ6   3-1 3-5 1-0 2-3 4-4
Thor DJ3 2-2   3-4 1-6 0-5
Thor DJ4 1-0 3-0   2-0 2-2 1-2
Scoop Delft DJ4 0-1 0-2   1-6 2-4
Kieviten DJ1 4-2 1-5 4-0   7-2 2-6
Wateringse veld DJ2 1-1 1-0 6-2   1-5
Alecto DJ2 0-0 10-1 5-2   5-0 0-3
Klein Zwitserland DJ3 3-3 0-0 3-1   4-0 2-3
Barendrecht DJ2 1-1 6-0 1-1   8-1
Craeyenhout DJ2 3-1 2-3 4-0 0-5   1-6
Leonidas DJ7 4-0 1-2 2-1 2-3  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Craeyenhout DJ2 Wateringse veld DJ2 4-0 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ3 Alecto DJ2 20-0 Definitief
.. Scoop Delft DJ4 Klein Zwitserland DJ3 1-6 Definitief
.. HUDITO DJ6 Leonidas DJ7 4-4 Definitief
.. Thor DJ4 Barendrecht DJ2 1-2 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas DJ7 Thor DJ4 4-0 Definitief
.. Wateringse veld DJ2 Kieviten DJ1 6-2 Definitief
.. Barendrecht DJ2 Craeyenhout DJ2 8-1 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ3 HUDITO DJ6 3-3 Definitief
.. Alecto DJ2 Scoop Delft DJ4 10-1 Definitief
.. Thor DJ3 Ring Pass Delft DJ3 1-16 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Craeyenhout DJ2 Leonidas DJ7 1-6 Definitief
.. HUDITO DJ6 Alecto DJ2 1-0 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ3 Kieviten DJ1 7-0 Definitief
.. Barendrecht DJ2 Wateringse veld DJ2 6-0 Definitief
.. Scoop Delft DJ4 Thor DJ3 0-1 Definitief
.. Thor DJ4 Klein Zwitserland DJ3 2-2 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas DJ7 Barendrecht DJ2 2-3 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ3 Craeyenhout DJ2 4-0 Definitief
.. Thor DJ3 HUDITO DJ6 2-2 Definitief
.. Kieviten DJ1 Scoop Delft DJ4 4-0 Definitief
.. Wateringse veld DJ2 Ring Pass Delft DJ3 0-10 Definitief
.. Alecto DJ2 Thor DJ4 0-0 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Thor DJ4 Thor DJ3 3-0 Definitief
.. Barendrecht DJ2 Klein Zwitserland DJ3 1-1 Definitief
.. HUDITO DJ6 Kieviten DJ1 3-5 Definitief
.. Craeyenhout DJ2 Alecto DJ2 0-5 Definitief
.. Scoop Delft DJ4 Ring Pass Delft DJ3 0-9 Definitief
WOENSDAG 9 OKTOBER 2019
.. Kieviten DJ1 Thor DJ3 4-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Kieviten DJ1 Thor DJ4 1-5 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ3 Leonidas DJ7 2-3 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ3 HUDITO DJ6 10-1 Definitief
.. Wateringse veld DJ2 Scoop Delft DJ4 1-0 Definitief
.. Alecto DJ2 Barendrecht DJ2 0-3 Definitief
.. Thor DJ3 Craeyenhout DJ2 1-6 Definitief
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
.. Wateringse veld DJ2 Leonidas DJ7 1-5 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Barendrecht DJ2 Thor DJ3 1-1 Definitief
.. Craeyenhout DJ2 Kieviten DJ1 2-3 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ3 Wateringse veld DJ2 3-1 Definitief
.. Leonidas DJ7 Alecto DJ2 2-1 Definitief
.. HUDITO DJ6 Scoop Delft DJ4 3-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Thor DJ3 Leonidas DJ7 0-5 Definitief
.. Scoop Delft DJ4 Thor DJ4 0-2 Definitief
.. Wateringse veld DJ2 HUDITO DJ6 1-1 Definitief
.. Kieviten DJ1 Barendrecht DJ2 2-6 Definitief
.. Alecto DJ2 Klein Zwitserland DJ3 5-0 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Thor DJ4 HUDITO DJ6 1-0 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ3 Thor DJ3 0-0 Definitief
.. Alecto DJ2 Wateringse veld DJ2 5-2 Definitief
.. Craeyenhout DJ2 Scoop Delft DJ4 3-1 Definitief
.. Leonidas DJ7 Kieviten DJ1 1-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Thor DJ4 Wateringse veld DJ2 2-0 Definitief
.. Scoop Delft DJ4 Barendrecht DJ2 2-5 Definitief
.. HUDITO DJ6 Craeyenhout DJ2 2-3 Definitief
.. Thor DJ3 Alecto DJ2 3-4 Definitief
.. Kieviten DJ1 Klein Zwitserland DJ3 7-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Alecto DJ2 Kieviten DJ1 16:00 Sportpark 'De Bloemerd'
  Barendrecht DJ2 HUDITO DJ6 11:00 Sportpark 'De Doorbraak'
  Craeyenhout DJ2 Thor DJ4 15:30 H.B.S. - Craeyenhout
  Wateringse veld DJ2 Thor DJ3 13:00 Wateringse Veld
DONDERDAG 28 NOVEMBER 2019
  Leonidas DJ7 Scoop Delft DJ4 20:00 Sportpark Toepad (Leonidas)