Dames Jong 4

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Romy Visser
Aanvoerder Lisa van Lier

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
24 nov 16107 R.H.V. Leonidas DJ4

 

16:00 thuis Xpol veld
  Fluiten: Ilse Puts (DJ1) en Frederieke Tutuarima (DJ1)  
1 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Leiden DJ4 10 22 7 1 2 40 17 0
2 Berkel-Rodenrijs DJ2 10 22 7 1 2 37 19 0
3 Dopie DJ3 10 20 6 2 2 22 8 0
4 Victoria DJ4 8 18 6 0 2 13 8 0
5 Ring Pass Delft DJ2 10 16 5 1 4 35 26 0
6 Ypenburg DJ2 9 13 5 1 3 23 15 3
7 Leonidas DJ4 10 13 4 1 5 23 14 0
8 HUDITO DJ4 10 13 4 1 5 20 17 0
9 Scoop Delft DJ3 10 10 3 1 6 14 35 0
10 Voorhout DJ2 10 9 3 0 7 14 23 0
11 Westland DJ2 10 9 3 0 7 12 54 0
12 DSHC DJ1 9 1 0 1 8 9 26 0

Uitslagenmatrix
  Dopie DJ3Scoop Delft DJ3Voorhout DJ2DSHC DJ1Leonidas DJ4Berkel-Rodenrijs DJ2Leiden-Leidse Studs DJ4Ring Pass Delft DJ2Westland DJ2HUDITO DJ4Victoria DJ4Ypenburg DJ2
Dopie DJ3   7-0 2-1 1-0 6-0
Scoop Delft DJ3   0-3 0-4 2-5 1-0
Voorhout DJ2 0-2   2-5 2-4 3-2 0-3
DSHC DJ1 1-2 1-2   0-4 0-1
Leonidas DJ4 3-1   2-4 3-3 0-1 0-3
Berkel-Rodenrijs DJ2 1-1 5-2   2-3 7-1 3-2
Leiden-Leidse Studs DJ4 4-0 3-4 4-1 2-1   11-0 3-1
Ring Pass Delft DJ2 1-3 7-2 3-3 1-0   12-1 1-2
Westland DJ2 4-2 3-0 0-7   3-2 0-3 0-4
HUDITO DJ4 0-0 3-4   0-1 3-1
Victoria DJ4 1-0 2-1 3-4 0-2  
Ypenburg DJ2 1-1 1-0 1-5 5-4 7-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Westland DJ2 DSHC DJ1 3-0 Definitief
.. Voorhout DJ2 HUDITO DJ4 0-3 Definitief
.. Dopie DJ3 Leonidas DJ4 1-0 Definitief
.. Ypenburg DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ4 5-4 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ2 Scoop Delft DJ3 7-2 Definitief
.. Victoria DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 3-4 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs DJ2 Ring Pass Delft DJ2 2-3 Definitief
.. HUDITO DJ4 Dopie DJ3 0-0 Definitief
.. DSHC DJ1 Voorhout DJ2 1-2 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs DJ4 Westland DJ2 11-0 Definitief
.. Scoop Delft DJ3 Ypenburg DJ2 1-0 Definitief
.. Leonidas DJ4 Victoria DJ4 0-1 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Ypenburg DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 1-5 Definitief
.. Westland DJ2 Scoop Delft DJ3 4-2 Definitief
.. Voorhout DJ2 Leiden-Leidse Studs DJ4 2-4 Definitief
.. Victoria DJ4 Dopie DJ3 1-0 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ2 Leonidas DJ4 1-0 Definitief
.. DSHC DJ1 HUDITO DJ4 0-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Ring Pass Delft DJ2 Dopie DJ3 1-3 Definitief
.. HUDITO DJ4 Victoria DJ4 0-1 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs DJ4 DSHC DJ1 4-1 Definitief
.. Scoop Delft DJ3 Voorhout DJ2 0-3 Definitief
.. Leonidas DJ4 Ypenburg DJ2 0-3 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ2 Westland DJ2 7-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Voorhout DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ2 2-5 Definitief
.. Westland DJ2 Leonidas DJ4 0-7 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ2 Victoria DJ4 1-2 Definitief
.. DSHC DJ1 Scoop Delft DJ3 1-2 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Leiden-Leidse Studs DJ4 Scoop Delft DJ3 3-4 Definitief
.. Leonidas DJ4 Voorhout DJ2 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ2 DSHC DJ1 5-2 Definitief
.. HUDITO DJ4 Ring Pass Delft DJ2 3-4 Definitief
.. Dopie DJ3 Westland DJ2 6-0 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Leiden-Leidse Studs DJ4 HUDITO DJ4 3-1 Definitief
.. Ypenburg DJ2 Dopie DJ3 1-1 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Scoop Delft DJ3 HUDITO DJ4 2-5 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 2-1 Definitief
.. DSHC DJ1 Leonidas DJ4 0-4 Definitief
.. Voorhout DJ2 Dopie DJ3 0-2 Definitief
.. Westland DJ2 Victoria DJ4 0-3 Definitief
.. Ypenburg DJ2 Ring Pass Delft DJ2 7-1 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Victoria DJ4 Voorhout DJ2 2-1 Definitief
.. Dopie DJ3 DSHC DJ1 2-1 Definitief
.. HUDITO DJ4 Ypenburg DJ2 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ2 Scoop Delft DJ3 1-1 Definitief
.. Leonidas DJ4 Leiden-Leidse Studs DJ4 3-3 Definitief
.. Ring Pass Delft DJ2 Westland DJ2 12-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Scoop Delft DJ3 Leonidas DJ4 0-4 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ2 HUDITO DJ4 3-2 Definitief
.. Westland DJ2 Ypenburg DJ2 0-4 Definitief
.. Voorhout DJ2 Ring Pass Delft DJ2 3-2 Definitief
.. Leiden-Leidse Studs DJ4 Dopie DJ3 4-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Ring Pass Delft DJ2 DSHC DJ1 3-3 Definitief
.. Victoria DJ4 Leiden-Leidse Studs DJ4 0-2 Definitief
.. Dopie DJ3 Scoop Delft DJ3 7-0 Definitief
.. Westland DJ2 HUDITO DJ4 3-2 Definitief
.. Leonidas DJ4 Berkel-Rodenrijs DJ2 2-4 Definitief
.. Ypenburg DJ2 Voorhout DJ2 1-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  Berkel-Rodenrijs DJ2 Dopie DJ3 14:30 Sportp. 'Het Hoge Land'
  DSHC DJ1 Ypenburg DJ2 8:30 TU Delft - Sportcentrum Dopie/Scoop
  HUDITO DJ4 Leonidas DJ4 16:00 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leiden-Leidse Studs DJ4 Ring Pass Delft DJ2 14:15 Sportp. de Krogt
  Scoop Delft DJ3 Victoria DJ4 17:45 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Voorhout DJ2 Westland DJ2 13:00 Sportp. Elsgeest
ZONDAG 1 DECEMBER 2019
  DSHC DJ1 Victoria DJ4 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria DJ4 Ypenburg DJ2 10:00 Sportp. Kralingseweg (Victoria)