Dames Jong 1

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Beau Brouwer
Trainer Roderick de Kat Angelino

Nog 1 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
24 nov 16079 HC Schiedam DJ2

 

14:15 thuis Xpol veld
  Fluiten: Emma Meijer (DJ3) en Kimberley Evertsen (DJ3)  
1 thuiswedstrijden en uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Victoria DJ1 10 26 8 2 0 51 7 0
2 Schiedam DJ2 10 25 8 1 1 33 15 0
3 Ypenburg DJ1 10 21 6 3 1 40 22 0
4 Berkel-Rodenrijs DJ1 10 20 6 2 2 26 10 0
5 Zoetermeer DJ1 10 18 5 3 2 25 14 0
6 Schiedam DJ1 10 15 5 0 5 24 21 0
7 Leonidas DJ1 10 13 4 1 5 29 28 0
8 Scoop Delft DJ1 10 10 3 1 6 20 42 0
9 Leonidas DJ2 10 9 3 0 7 17 33 0
10 HDS DJ1 10 8 2 2 6 12 26 0
11 Klein Zwitserland DJ1 10 4 1 1 8 9 37 0
12 HUDITO DJ1 10 3 1 0 9 7 38 0

Uitslagenmatrix
  Ypenburg DJ1 (O)Zoetermeer DJ1HUDITO DJ1Leonidas DJ1Leonidas DJ2Schiedam DJ1Schiedam DJ2Scoop Delft DJ1 (O)Berkel-Rodenrijs DJ1HDS DJ1Klein Zwitserland DJ1Victoria DJ1
Ypenburg DJ1 (O)   3-3 10-1 4-3 5-4 0-5
Zoetermeer DJ1   1-0 1-0 4-2 1-4 7-0
HUDITO DJ1 0-4   1-4 0-3 0-3 3-0
Leonidas DJ1 2-2 1-0   0-1 7-0 2-5
Leonidas DJ2 0-6 4-1 2-6   0-3 0-7
Schiedam DJ1 3-4 3-2   6-0 0-2 4-1
Schiedam DJ2 2-1 5-3 2-0   8-1 3-1
Scoop Delft DJ1 (O) 2-2 5-2 1-3   5-2 0-13
Berkel-Rodenrijs DJ1 1-2 5-0 6-2 1-2   1-1
HDS DJ1 2-2 0-3 1-4 2-1 2-2   1-2
Klein Zwitserland DJ1 1-6 1-1 1-4 0-1  
Victoria DJ1 4-1 7-0 2-2 2-0 5-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Zoetermeer DJ1 Scoop Delft DJ1 (O) 4-2 Definitief
.. Ypenburg DJ1 (O) Victoria DJ1 0-5 Definitief
.. HDS DJ1 Schiedam DJ1 1-4 Definitief
.. Leonidas DJ1 Klein Zwitserland DJ1 7-0 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 HUDITO DJ1 5-0 Definitief
.. Schiedam DJ2 Leonidas DJ2 5-3 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas DJ2 Berkel-Rodenrijs DJ1 0-3 Definitief
.. HUDITO DJ1 Zoetermeer DJ1 0-4 Definitief
.. Scoop Delft DJ1 (O) Ypenburg DJ1 (O) 2-2 Definitief
.. Victoria DJ1 HDS DJ1 2-0 Definitief
.. Schiedam DJ1 Leonidas DJ1 3-4 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ1 Schiedam DJ2 1-4 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Zoetermeer DJ1 Leonidas DJ2 1-0 Definitief
.. Ypenburg DJ1 (O) HUDITO DJ1 10-1 Definitief
.. HDS DJ1 Scoop Delft DJ1 (O) 2-1 Definitief
.. Leonidas DJ1 Victoria DJ1 2-5 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 Schiedam DJ2 1-2 Definitief
.. Schiedam DJ1 Klein Zwitserland DJ1 4-1 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. Schiedam DJ2 Zoetermeer DJ1 2-1 Definitief
.. Leonidas DJ2 Ypenburg DJ1 (O) 0-6 Definitief
.. HUDITO DJ1 HDS DJ1 0-3 Definitief
.. Scoop Delft DJ1 (O) Leonidas DJ1 5-2 Definitief
.. Victoria DJ1 Schiedam DJ1 7-0 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 0-1 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Ypenburg DJ1 (O) Schiedam DJ2 5-4 Definitief
.. HDS DJ1 Leonidas DJ2 0-3 Definitief
.. Zoetermeer DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 1-4 Definitief
.. Victoria DJ1 Klein Zwitserland DJ1 5-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. Schiedam DJ2 HDS DJ1 3-1 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 Ypenburg DJ1 (O) 1-2 Definitief
.. Leonidas DJ2 Leonidas DJ1 2-6 Definitief
.. HUDITO DJ1 Schiedam DJ1 1-4 Definitief
.. Scoop Delft DJ1 (O) Victoria DJ1 0-13 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ1 Zoetermeer DJ1 1-1 Definitief
ZONDAG 20 OKTOBER 2019
.. Schiedam DJ1 Scoop Delft DJ1 (O) 6-0 Definitief
.. Leonidas DJ1 HUDITO DJ1 1-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Ypenburg DJ1 (O) Zoetermeer DJ1 3-3 Definitief
.. Leonidas DJ1 Schiedam DJ2 0-1 Definitief
.. Victoria DJ1 HUDITO DJ1 4-1 Definitief
.. Schiedam DJ1 Leonidas DJ2 3-2 Definitief
.. Scoop Delft DJ1 (O) Klein Zwitserland DJ1 5-2 Definitief
.. HDS DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 2-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Schiedam DJ2 Schiedam DJ1 2-0 Definitief
.. Zoetermeer DJ1 HDS DJ1 7-0 Definitief
.. Leonidas DJ2 Victoria DJ1 0-7 Definitief
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 Leonidas DJ1 6-2 Definitief
.. Klein Zwitserland DJ1 Ypenburg DJ1 (O) 1-6 Definitief
.. HUDITO DJ1 Scoop Delft DJ1 (O) 0-3 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. Schiedam DJ1 Berkel-Rodenrijs DJ1 0-2 Definitief
.. Victoria DJ1 Schiedam DJ2 2-2 Definitief
.. Leonidas DJ1 Zoetermeer DJ1 2-2 Definitief
.. Scoop Delft DJ1 (O) Leonidas DJ2 1-3 Definitief
.. HUDITO DJ1 Klein Zwitserland DJ1 3-0 Definitief
.. HDS DJ1 Ypenburg DJ1 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Berkel-Rodenrijs DJ1 Victoria DJ1 1-1 Definitief
.. Schiedam DJ2 Scoop Delft DJ1 (O) 8-1 Definitief
.. Zoetermeer DJ1 Schiedam DJ1 1-0 Definitief
.. Ypenburg DJ1 (O) Leonidas DJ1 4-3 Definitief
.. Leonidas DJ2 HUDITO DJ1 4-1 Definitief
.. HDS DJ1 Klein Zwitserland DJ1 1-2 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  HUDITO DJ1 Schiedam DJ2 14:15 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Klein Zwitserland DJ1 Leonidas DJ2 14:00 Sportpark 'HCKZ'
  Leonidas DJ1 HDS DJ1 10:05 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Schiedam DJ1 Ypenburg DJ1 (O) 13:00 Sportpark HC Schiedam
  Scoop Delft DJ1 (O) Berkel-Rodenrijs DJ1 9:00 TU Delft - Sportcentrum DSHC
  Victoria DJ1 Zoetermeer DJ1 11:00 Sportp. Kralingseweg (Victoria)