Dames 03

Teamfoto

Teamondersteuning
Aanvoerder Lisa Kuiken
Aanvoerder Fieke Taal

Nog 12 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
24 nov 4940 R.H.V. Leonidas D3

 

16:30 thuis Veld 1
  Fluiten: Doris van Opstal (D1- Beker D01) en Daiva Ponsen (D1- Beker D01)  
8 mrt 5285 Almeerse HC D2

 

thuis
15 mrt 5747 Groen-Geel D2

25

uit route
22 mrt 6035 Pinoké D3

 

thuis
29 mrt 6323 Ring Pass Delft D2

15

uit route
5 apr 6785 SV Kampong Hockey D3

 

thuis
19 apr 7247 Hockeyclub AMVJ D2

55

uit route
10 mei 7535 MHC Alliance D2

 

thuis
17 mei 7822 L.S.C. ALECTO D3

30

uit route
24 mei 8283 V.M.H.C. CARTOUCHE D2

20

uit route
7 jun 8400 MHCHBS D2

 

thuis
14 jun 8917 R.H.V. Leonidas D3

25

uit route
6 thuiswedstrijden en 6 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 Pinoké D3 10 21 6 3 1 35 18 0
2 Kampong D3 10 21 6 3 1 30 14 0
3 HBS D2 10 20 6 2 2 29 14 0
4 Leonidas D3 10 20 5 5 0 35 12 0
5 Alliance D2 10 19 6 1 3 18 13 0
6 Ring Pass Delft D2 10 18 5 3 2 26 23 0
7 Almere D2 10 13 3 4 3 20 21 0
8 Groen-Geel D2 10 12 3 3 4 24 21 0
9 Alecto D3 10 10 3 1 6 25 28 0
10 HUDITO D3 10 6 2 0 8 18 35 0
11 AMVJ D2 10 6 1 3 6 11 28 0
12 Cartouche D2 10 0 0 0 10 3 47 0

Uitslagenmatrix
  AMVJ D2 (O)HBS D2 (O)Alliance D2 (O)Groen-Geel D2Cartouche D2 (O)Ring Pass Delft D2 (O)Almere D2 (O)Alecto/Augustinus D3HUDITO D3Kampong D3Leonidas D3Pinoké D3
AMVJ D2 (O)   0-6 2-0 2-2 1-1 1-3
HBS D2 (O)   2-1 4-2 7-1 2-2 2-2
Alliance D2 (O) 1-0   3-1 5-1 2-1 1-1
Groen-Geel D2 2-2 1-2   2-2 2-3 4-0
Cartouche D2 (O) 0-4   0-4 0-8 1-4
Ring Pass Delft D2 (O) 2-1 1-0 5-0   2-2 3-2 1-6
Almere D2 (O) 1-2   2-1 1-1 0-4 3-3
Alecto/Augustinus D3 1-3 1-2 7-1   3-2 2-6
HUDITO D3 2-1 2-3 4-0 3-7 3-6  
Kampong D3 3-1 4-2 6-0 2-0   2-2
Leonidas D3 9-1 3-1 2-2 2-2 3-2  
Pinoké D3 2-0 4-2 5-1 2-5 1-1  

Uitslagen
ZONDAG 8 SEPTEMBER 2019
.. Leonidas D3 HBS D2 (O) 3-1 Definitief
.. Kampong D3 Cartouche D2 (O) 6-0 Definitief
.. Pinoké D3 Alliance D2 (O) 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D2 Alecto/Augustinus D3 4-0 Definitief
.. Almere D2 (O) HUDITO D3 2-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D2 (O) AMVJ D2 (O) 2-1 Definitief
ZONDAG 15 SEPTEMBER 2019
.. HUDITO D3 Groen-Geel D2 2-3 Definitief
.. Alliance D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) 5-1 Definitief
.. AMVJ D2 (O) Kampong D3 1-3 Definitief
.. HBS D2 (O) Almere D2 (O) 4-2 Definitief
.. Cartouche D2 (O) Leonidas D3 0-8 Definitief
.. Alecto/Augustinus D3 Pinoké D3 2-6 Definitief
ZONDAG 22 SEPTEMBER 2019
.. Kampong D3 Alliance D2 (O) 3-1 Definitief
.. Pinoké D3 HUDITO D3 5-1 Definitief
.. Ring Pass Delft D2 (O) Alecto/Augustinus D3 3-2 Definitief
.. AMVJ D2 (O) Cartouche D2 (O) 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D2 HBS D2 (O) 1-2 Definitief
.. Almere D2 (O) Leonidas D3 0-4 Definitief
ZONDAG 29 SEPTEMBER 2019
.. HBS D2 (O) Pinoké D3 2-2 Definitief
.. HUDITO D3 Ring Pass Delft D2 (O) 3-7 Definitief
.. Cartouche D2 (O) Almere D2 (O) 0-4 Definitief
.. Leonidas D3 Groen-Geel D2 2-2 Definitief
.. Alliance D2 (O) AMVJ D2 (O) 1-0 Definitief
.. Alecto/Augustinus D3 Kampong D3 3-2 Definitief
ZONDAG 6 OKTOBER 2019
.. Alliance D2 (O) Cartouche D2 (O) 3-1 Definitief
.. AMVJ D2 (O) Alecto/Augustinus D3 1-1 Definitief
.. Kampong D3 HUDITO D3 2-0 Definitief
.. Groen-Geel D2 Almere D2 (O) 2-3 Definitief
.. Pinoké D3 Leonidas D3 1-1 Definitief
ZONDAG 13 OKTOBER 2019
.. HBS D2 (O) Kampong D3 2-2 Definitief
.. HUDITO D3 AMVJ D2 (O) 2-1 Definitief
.. Almere D2 (O) Pinoké D3 3-3 Definitief
.. Cartouche D2 (O) Groen-Geel D2 0-4 Definitief
.. Alecto/Augustinus D3 Alliance D2 (O) 1-2 Definitief
.. Leonidas D3 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2 Definitief
DINSDAG 15 OKTOBER 2019
.. Ring Pass Delft D2 (O) HBS D2 (O) 1-0 Definitief
ZONDAG 27 OKTOBER 2019
.. Kampong D3 Leonidas D3 2-2 Definitief
.. Alliance D2 (O) HUDITO D3 2-1 Definitief
.. Pinoké D3 Groen-Geel D2 4-2 Definitief
.. Alecto/Augustinus D3 Cartouche D2 (O) 7-1 Definitief
.. AMVJ D2 (O) HBS D2 (O) 0-6 Definitief
.. Ring Pass Delft D2 (O) Almere D2 (O) 2-2 Definitief
ZONDAG 3 NOVEMBER 2019
.. Cartouche D2 (O) Pinoké D3 1-4 Definitief
.. HBS D2 (O) Alliance D2 (O) 2-1 Definitief
.. Groen-Geel D2 Ring Pass Delft D2 (O) 2-2 Definitief
.. Almere D2 (O) Kampong D3 1-1 Definitief
.. HUDITO D3 Alecto/Augustinus D3 3-6 Definitief
.. Leonidas D3 AMVJ D2 (O) 9-1 Definitief
ZONDAG 10 NOVEMBER 2019
.. AMVJ D2 (O) Almere D2 (O) 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D2 (O) Pinoké D3 1-6 Definitief
.. Alliance D2 (O) Leonidas D3 1-1 Definitief
.. Kampong D3 Groen-Geel D2 4-2 Definitief
.. Alecto/Augustinus D3 HBS D2 (O) 1-3 Definitief
.. HUDITO D3 Cartouche D2 (O) 4-0 Definitief
ZONDAG 17 NOVEMBER 2019
.. Pinoké D3 Kampong D3 2-5 Definitief
.. HBS D2 (O) HUDITO D3 7-1 Definitief
.. Almere D2 (O) Alliance D2 (O) 1-2 Definitief
.. Leonidas D3 Alecto/Augustinus D3 3-2 Definitief
.. Groen-Geel D2 AMVJ D2 (O) 2-2 Definitief
.. Ring Pass Delft D2 (O) Cartouche D2 (O) 5-0 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZONDAG 24 NOVEMBER 2019
  AMVJ D2 (O) Pinoké D3 16:20 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Alecto/Augustinus D3 Almere D2 (O) 14:15 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alliance D2 (O) Groen-Geel D2 12:45 Sportparklaan
  Cartouche D2 (O) HBS D2 (O) 10:35 Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 Leonidas D3 16:30 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong D3 Ring Pass Delft D2 (O) 10:45 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 8 MAART 2020
  AMVJ D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Alecto/Augustinus D3 Groen-Geel D2 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alliance D2 (O) Pinoké D3 Sportparklaan
  Cartouche D2 (O) Kampong D3 Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) Leonidas D3 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HUDITO D3 Almere D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
ZONDAG 15 MAART 2020
  Almere D2 (O) HBS D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Groen-Geel D2 HUDITO D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong D3 AMVJ D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Leonidas D3 Cartouche D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D3 Alecto/Augustinus D3 Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Ring Pass Delft D2 (O) Alliance D2 (O) Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 22 MAART 2020
  Alecto/Augustinus D3 Ring Pass Delft D2 (O) Sportpark 'De Bloemerd'
  Alliance D2 (O) Kampong D3 Sportparklaan
  Cartouche D2 (O) AMVJ D2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) Groen-Geel D2 Sportpark 'Bleek en Berg'
  HUDITO D3 Pinoké D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D3 Almere D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 29 MAART 2020
  AMVJ D2 (O) Alliance D2 (O) Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Almere D2 (O) Cartouche D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Groen-Geel D2 Leonidas D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong D3 Alecto/Augustinus D3 Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D3 HBS D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Ring Pass Delft D2 (O) HUDITO D3 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 5 APRIL 2020
  Alecto/Augustinus D3 AMVJ D2 (O) Sportpark 'De Bloemerd'
  Almere D2 (O) Groen-Geel D2 Sportp. 'Klein Brandt'
  Cartouche D2 (O) Alliance D2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  HBS D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) Sportpark 'Bleek en Berg'
  HUDITO D3 Kampong D3 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D3 Pinoké D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 19 APRIL 2020
  AMVJ D2 (O) HUDITO D3 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Alliance D2 (O) Alecto/Augustinus D3 Sportparklaan
  Groen-Geel D2 Cartouche D2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  Kampong D3 HBS D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D3 Almere D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Ring Pass Delft D2 (O) Leonidas D3 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 10 MEI 2020
  Almere D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Cartouche D2 (O) Alecto/Augustinus D3 Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel D2 Pinoké D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HBS D2 (O) AMVJ D2 (O) Sportpark 'Bleek en Berg'
  HUDITO D3 Alliance D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Leonidas D3 Kampong D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
ZONDAG 17 MEI 2020
  AMVJ D2 (O) Leonidas D3 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Alecto/Augustinus D3 HUDITO D3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alliance D2 (O) HBS D2 (O) Sportparklaan
  Kampong D3 Almere D2 (O) Laan van Maarschalkerweerd
  Pinoké D3 Cartouche D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Ring Pass Delft D2 (O) Groen-Geel D2 Sportpark 'Hof van Delft'
ZONDAG 24 MEI 2020
  Almere D2 (O) AMVJ D2 (O) Sportp. 'Klein Brandt'
  Cartouche D2 (O) HUDITO D3 Sportpark DuiveSteyn
  Groen-Geel D2 Kampong D3 Roggewoning (Groen-Geel)
  HBS D2 (O) Alecto/Augustinus D3 Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leonidas D3 Alliance D2 (O) Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D3 Ring Pass Delft D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
ZONDAG 7 JUNI 2020
  AMVJ D2 (O) Groen-Geel D2 Sportpark 'Het Loopveld' (AMVJ)
  Alecto/Augustinus D3 Leonidas D3 Sportpark 'De Bloemerd'
  Alliance D2 (O) Almere D2 (O) Sportparklaan
  Cartouche D2 (O) Ring Pass Delft D2 (O) Sportpark DuiveSteyn
  HUDITO D3 HBS D2 (O) Sportpark 'Kruithuisweg'
  Kampong D3 Pinoké D3 Laan van Maarschalkerweerd
ZONDAG 14 JUNI 2020
  Almere D2 (O) Alecto/Augustinus D3 Sportp. 'Klein Brandt'
  Groen-Geel D2 Alliance D2 (O) Roggewoning (Groen-Geel)
  HBS D2 (O) Cartouche D2 (O) Sportpark 'Bleek en Berg'
  Leonidas D3 HUDITO D3 Sportpark Toepad (Leonidas)
  Pinoké D3 AMVJ D2 (O) Amsterdamse Bos (Pinoké)
  Ring Pass Delft D2 (O) Kampong D3 Sportpark 'Hof van Delft'