Meisjes C1

Teamfoto

Teamondersteuning
Assistent Nicole Croes
Coach Lisa Kater
Manager (ouder-) Susan Sants

Nog 3 wedstrijden:
Datum Wed.Nr. Tegen  Reistijd  Spel  
16 nov 10296 Leidse Hockey Club Roomburg MC1

 

16:20 thuis Veld 1
   Roomburg uittenue  
  Fluiten: Pieter van der Linden (H04) en Frans de Jong (H08)  
23 nov 10204 OMHC MC2

25

13:50 uit route
Let op: Uittenue mee!   
30 nov 10276 HGC MC1

 

09:00 thuis Veld 1
  Fluiten: Albert-Jan Snethlage en Mieke de Vreede (Trim.Ma.3)  
2 thuiswedstrijden en 1 uit-wedstrijden.

Stand in de poule
Team # Pntn W G V ++ -- Straf
1 HGC MC1 7 21 7 0 0 32 6 0
2 Roomburg MC1 7 13 4 1 2 29 11 0
3 HUDITO MC1 7 13 4 1 2 14 15 0
4 Ypenburg MC1 7 12 4 0 3 14 14 0
5 Zoetermeer MC2 7 3 1 0 6 9 30 0
6 Ommoord MC2 7 0 0 0 7 6 28 0

Uitslagenmatrix
  HGC MC1HUDITO MC1Ommoord MC2Roomburg MC1Zoetermeer MC2Ypenburg MC1
HGC MC1   4-0 4-0 3-1 2-1
HUDITO MC1   3-1 3-2 3-2
Ommoord MC2 1-9   2-4 0-3 0-2
Roomburg MC1 2-3 1-1   10-1 5-0
Zoetermeer MC2 1-7 1-2 1-6  
Ypenburg MC1 4-2 3-2 2-0  

Uitslagen
ZATERDAG 7 SEPTEMBER 2019
.. Ommoord MC2 Ypenburg MC1 0-2 Definitief
.. HUDITO MC1 Zoetermeer MC2 3-2 Definitief
.. Roomburg MC1 HGC MC1 2-3 Definitief
ZATERDAG 14 SEPTEMBER 2019
.. Zoetermeer MC2 Roomburg MC1 1-6 Definitief
.. HGC MC1 Ommoord MC2 4-0 Definitief
.. Ypenburg MC1 HUDITO MC1 4-2 Definitief
ZATERDAG 21 SEPTEMBER 2019
.. Roomburg MC1 HUDITO MC1 1-1 Definitief
.. HGC MC1 Ypenburg MC1 2-1 Definitief
.. Ommoord MC2 Zoetermeer MC2 0-3 Definitief
ZATERDAG 28 SEPTEMBER 2019
.. HUDITO MC1 Ommoord MC2 3-1 Definitief
.. Roomburg MC1 Ypenburg MC1 5-0 Definitief
.. Zoetermeer MC2 HGC MC1 1-7 Definitief
ZATERDAG 5 OKTOBER 2019
.. Ommoord MC2 Roomburg MC1 2-4 Definitief
.. Ypenburg MC1 Zoetermeer MC2 2-0 Definitief
.. HGC MC1 HUDITO MC1 4-0 Definitief
ZATERDAG 2 NOVEMBER 2019
.. HGC MC1 Roomburg MC1 3-1 Definitief
.. Zoetermeer MC2 HUDITO MC1 1-2 Definitief
.. Ypenburg MC1 Ommoord MC2 3-2 Definitief
ZATERDAG 9 NOVEMBER 2019
.. HUDITO MC1 Ypenburg MC1 3-2 Definitief
.. Ommoord MC2 HGC MC1 1-9 Definitief
.. Roomburg MC1 Zoetermeer MC2 10-1 Definitief

Wedstrijdschema poule
ZATERDAG 16 NOVEMBER 2019
  HUDITO MC1 Roomburg MC1 16:20 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Ypenburg MC1 HGC MC1 12:15 Sportcomplex "De Bras"
  Zoetermeer MC2 Ommoord MC2 10:20 Sportp. 'Van Tuyll'
ZATERDAG 23 NOVEMBER 2019
  HGC MC1 Zoetermeer MC2 10:20 Roggewoning (HGC)
  Ommoord MC2 HUDITO MC1 13:50 Sportpark Marcel Duchampplein
  Ypenburg MC1 Roomburg MC1 12:15 Sportcomplex "De Bras"
ZATERDAG 30 NOVEMBER 2019
  HUDITO MC1 HGC MC1 Sportpark 'Kruithuisweg'
  Roomburg MC1 Ommoord MC2 15:45 Sportp. Roomburg
  Zoetermeer MC2 Ypenburg MC1 Sportp. 'Van Tuyll'