Baroverzicht
maandag 20 mei 2019 
  22:30 - 00:00  Barhoofd 
dinsdag 21 mei 2019 
  21:00 - 22:30  Kaylee van der Drift ( Dames Jong 1 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Luc Veeger ( Heren Jong 1 ) Barhoofd 
woensdag 22 mei 2019 
  21:00 - 22:30  Isabel Schouten ( Dames Jong 6 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Joppe Brouwer ( Heren 02 ) Barhoofd 
donderdag 23 mei 2019 
  21:00 - 22:30  Marsha de Bell ( Dames 06 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Dirk-jan Mutters ( Heren 03 ) Barhoofd 
vrijdag 24 mei 2019 
  21:00 - 23:00  Mies Veeger ( Dames 01, D1- Beker ) Barhoofd 
  23:00 - 00:00  Kimberley Evertsen ( Dames Jong 3 ) Barhoofd 
zaterdag 25 mei 2019 
  08:00 - 11:00  Ilse Oonk Barhoofd 
  08:30 - 11:00  Mijke Teeken Bardienst 
  11:00 - 14:00  Michiel Radder ( Heren Veteranen B ) Bardienst 
  11:00 - 14:00  Thero Boonacker Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Astrid van den Broek - Temmerman Bardienst 
  14:00 - 17:00  Astrid van den Broek - Temmerman Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Kalinka Muller - Huijps Bardienst 
  17:00 - 19:30  Kalinka Muller - Huijps Barhoofd 
  19:30 - 20:00  Jos Koelewijn Barhoofd 
zondag 26 mei 2019 
  08:15 - 11:15  Noa Walstra ( Dames Jong 2 ) Barhoofd 
  11:15 - 13:15  Tamar Maagdenberg ( Dames 07 ) Barhoofd 
  13:15 - 16:15  Joppe Brouwer ( Heren 02 ) Barhoofd 
  16:15 - 18:00  Marleen Boonstra ( Dames Veteranen A ) Barhoofd 
  18:00 - 00:00  Hans Knibbe ( Heren 08 ) Barhoofd 
maandag 27 mei 2019 
  21:30 - 00:00  Christof Lubbers ( Trimhockey Donderdag 2 ) Barhoofd 
dinsdag 28 mei 2019 
  21:00 - 22:30  Noa Walstra ( Dames Jong 2 ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Giel Bodewes ( Heren Veteranen B ) Barhoofd 
woensdag 29 mei 2019 
  21:00 - 22:30  Nareen Fenton ( Dames Veteranen B ) Barhoofd 
  22:30 - 00:00  Michiel de Waal ( Heren 05 ) Barhoofd 
zaterdag 1 juni 2019 
  08:00 - 11:00  Marjan van Diepen Barhoofd 
  08:30 - 11:00  Mijke Teeken Bardienst 
  11:00 - 14:00  Bas Kohlmann Bardienst 
  11:00 - 14:00  John Patrick Vermulst Barhoofd 
  14:00 - 17:00  Susan Sants Bardienst 
  14:00 - 17:00  Susan Sants Barhoofd 
  17:00 - 19:30  Reinske Teuben Bardienst 
  17:00 - 19:30  Reinske Teuben Barhoofd 
  19:30 - 20:00  Martijn Vissenberg Barhoofd 
zondag 2 juni 2019 
  08:15 - 11:30  Sophie Boersma ( Dames Jong 5 ) Barhoofd 
  11:30 - 13:00  Kimberley Evertsen ( Dames Jong 3 ) Barhoofd 
  13:00 - 16:00  Pieter Oorsprong ( Heren 04 ) Barhoofd 
  16:00 - 17:30  Giel Bodewes ( Heren Veteranen B ) Barhoofd 
  17:30 - 20:00  Maaike Taal ( Dames 04 ) Barhoofd