Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt -

laat schema zien voor

5 oktober | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G1 643 HV Westland G1 6   3
G2 498 HC Waddinxveen G 1  
  Veld 1CD


5 oktober | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
M6E3 2942 HV Westland M6E2 4   2
Rijden: Elise van den Hil, Simone Hummeling
J8E1 280 HC Pijnacker J8E1 6   1
Rijden: Guus van Toledo, Theodore Veltin, Huib Wilpshaar
M8E2 2073 Ring Pass Delft M8E2 0   0
  Rabo AB
J6E1 828 Hockey Club Rotterdam J6E3 3   1
  2A
JF1 1152 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JF2 8   16
  3A
JF2 1165 V.M.H.C. CARTOUCHE JF1 8   3
M6E1 3412 Rijswijksche Hockey Club M6E1 9   0
  2B
M8E1 2249 hdm M8E3 0   0
  2CD
MF1 4510 HC Delfshaven MF1 2   16
  Veldgedeelte A
Rijden: Sophie Eigeman, Sanne Jong
MF2 4280 OMHC MF3 5   16
  3B
J6E2 1030 HC Ypenburg J6E3 7   4
  veld 2D
M6E2 3382 HC Schiedam M6E3 0   8
Rijden: Nienke Henken, Wiep van der Horst, Suzan Rotgans
J8E2 508 Hockey Club Rotterdam J8E3 2   5
  2AB
M8E3 2260 OMHC M8E4 1   2
  2CD


5 oktober | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JD1 6493 Klein Zwitserland JD1 0   10
JC3 5802 HDS JC3 9   0
Rijden: Mischa Lauretta, Dico Mast, Vigo Pellicaan, Hugo Pieterse, Sam Posthumus
JD2 6497 HC Ypenburg JD4 11   1
MD1 10558 HC Schiedam MD1 0   5
Rijden: Ilsa de Meester, Klaar Pakkert, Fenne Reverdink, Benthe Weitenberg, Fleur Wilpshaar
MD4 11610 Wateringse veld MD4 1   5
   Begeleiding door Vincent Speet
JB3 5346 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB3 0   1
Rijden: Hans Berghuis, Borre van der Have, Bas van Leeuwen, Philip Vermeulen
MC1 10271 HGC MC1 0   4
Rijden: Dinah van Gerrevink, Dieke Muller, Lotte Schavemaker, Bente Vermeer
JC1 5986 V.M.H.C. CARTOUCHE JC3 6   1
MD2 11198 HC Ypenburg MD6 9   0
Rijden: Julie Hermans, Janne van der Horst, Lyse Hummeling, Faya Krijgsman, Eleni Stead
MB5 8461 V.M.H.C. CARTOUCHE MB8 2   3
MA2 7162 V.M.H.C. CARTOUCHE MA3 5   0
   2 scheidsrechters h2
MC2 9353 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC4 1   2
Rijden: Sara van Lede, Mila van Lijf, Linsey Mebius, Felieke Meisenbacher
MA1 7556 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2 6   3
MD3 11252 Hockey Club Rotterdam MD11 2   4
Rijden: Saar Eendebak, Lou Morien, Daisy Naaktgeboren, Marije Smid
JB1 5334 HC Schiedam JB1 1   1
Rijden: Max Eradus, David Houweling, Twan van Schijndel, Oscar Wams
JD3 6653 G.H.C. RAPID JD2 2   2
JB2 5068 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2 0   1
MB2 8631 Berkel Rodenrijs MB3 7   0
Rijden: Sophie Muller, Sterre Pakkert, Saskia Schellinkhout, Jessica Schildmeijer
JA1 4940 Klein Zwitserland JA2 2   2
Rijden: Michiel van den Bos, Quint Brugts, Frank van Ierland, Okke Meinema
JC2 5679 HDS JC2 1   1
MB4 8264 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MB5 1   3
   1 fluiter dames 5
MC3 9003 Goudse MHC MC3 3   4
MB1 8301 hdm MB2 4   3
MC4 9336 HDS MC6 0   0
MB3 7732 Rijswijksche Hockey Club MB5 2   0
JA2 4725 Hockey Club Rotterdam JA5 5   4
MA3 7390 Leidse Hockey Club Roomburg MA4 1   4
  Hudito in uit-tenue
Rijden: Puck Bell, Diede Eland, Mirjam Fase, Emilie Pierdant Backer