Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 16 nov - zon 17 nov - zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 mrt - zon 8 mrt -

laat schema zien voor

28 september | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G3 479 HC Alphen G1 1   4
  3CD
G4 607 HC Waddinxveen G 2 11   11
  Veld 1CD


28 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JF2 1327 Berkel Rodenrijs JF1 17   14
  3C
M6E3 2897 HC Delfshaven M6E3 9   0
  3B
M8E2 1947 HC Delfshaven M8E2 8   0
  Veldgdeelte AB
Rijden: Sofia Heinhuis, Alicia Klappe, Maren van Leeuwen
M6E1 2914 HC Ypenburg M6E2 6   2
  veld 3C
Rijden: Nathalie Anneveldt-Verbeek, Britta Okkerse, Sarah Splinter
M8E3 1771 Hockey Club Rotterdam M8E6 0   6
  3CD
MF2 4516 Hockey Club Rotterdam MF10 13   19
  D
MF1 4112 Hockeyclub Barendrecht MF1 2   26
  3D
J8E1 4 HV Spijkenisse J8E1 4   2
  2AB
M6E2 3150 HV Spijkenisse M6E1 7   0
  3A
J6E1 745 HV Victoria J6E2 10   0
  deel A
M8E1 2568 HV Westland M8E1 0   2
Rijden: Eline Jacobs, Emilie van der Jagt, Yente Vellekoop
J8E2 452 OMHC J8E2 0   9
  Veld 1AB
Rijden: Sietske van Pesch, Ben sr. Schmidt, Mels de Wilde
J6E2 1071 Wateringse veld J6E2 0   7
  3A
JF1 1169 Wateringse veld JF1 11   7


28 september | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JC2 5536 Berkel Rodenrijs JC3 7   1
Rijden: Andres Giraldez Vazquez, Sven Keijzer, Mike Ligtenberg, Niels Quarles van Ufford
MD2 11461 Berkel Rodenrijs MD4 1   4
MD3 11304 HC De Hoeksche Waard MD3 0   3
   Begeleiding scheidsrechters door Vincent Speet
MB4 8737 HC Feijenoord MB1 2   1
Rijden: Lisanne de Haan, Cato Janssen, Milou Lim, Esmee Rijnbeek
MB3 8297 HC Ypenburg MB3 2   3
JC3 5783 hdm JC5 8   2
MA3 7286 hdm MA5 2   4
   Een scheidsrechter van D6
JB1 5126 HDS JB1 2   2
JD1 6295 HGC JD1 1   7
MA1 6698 HGC MA2 4   1
MA2 7251 HGC MA3 2   3
Rijden: Natasja Aits, Jona Meijer, Gayle Reijchard, Sofie Terpstra
JA1 4980 Hockey Club Rotterdam JA3 6   2
JB3 5244 Hockey Club Rotterdam JB6 5   4
   Twee scheidsrechters van H1
MC4 9911 HV Spijkenisse MC3 0   8
JD3 6489 HV Victoria JD4 1   3
MB1 8425 HV Victoria MB2 5   2
JA2 4766 HV Westland JA2 2   5
Rijden: Tjalling Bolhuis, Ben Glas, Alex van de Kuilen, Lodewijk Meisenbacher
MC3 9326 Klein Zwitserland MC7 3   1
Rijden: Bobbie Bell, Amber Eijckelhoff, Noa van Heyningen, Merel Kleinhans, Bente Terpstra
MD1 11497 Klein Zwitserland MD2 1   0
JB2 5336 Leidse Hockey Club Roomburg JB2 3   3
  Hudito in uit-tenue
Rijden: Harmen J├╝tte, Mathijs van der Plaat, Niek Ploegmakers, Emiel van der Ree
JD2 6077 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD2 1   1
Rijden: Pepijn Brouwers, Stef Huizer, Olivier Kleijn, Maurits Linssen
MB5 8544 Noordwijk MB6 7   1
Rijden: Sophie Lamens, Femke Mantel, Lieke Meijer, Noa van der Roest
MC1 10248 OMHC MC2 3   1
  OMHC uittenue
MC2 9169 R.H.V. Leonidas MC3 1   4
JC1 5997 Ring Pass Delft JC1 4   5
MD4 11237 Ring Pass Delft MD6 0   7
MB2 8523 Wateringse veld MB2 5   0