Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zon 13 okt - zon 20 okt - zat 26 okt - zon 27 okt - zat 2 nov - zon 3 nov - zat 9 nov - zon 10 nov -

laat schema zien voor

5 oktober | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G1 643 HV Westland G1 6   3
G2 498 HC Waddinxveen G 1  
  Veld 1CD


5 oktober | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 280 HC Pijnacker J8E1  
Rijden: Guus van Toledo, Theodore Veltin, Huib Wilpshaar
J8E2 508 Hockey Club Rotterdam J8E3  
  2AB
J6E1 828 Hockey Club Rotterdam J6E3  
  2A
J6E2 1030 HC Ypenburg J6E3  
  veld 2D
JF1 1152 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JF2  
  3A
JF2 1165 V.M.H.C. CARTOUCHE JF1  
M8E1 2249 hdm M8E3  
  2CD
M8E2 2073 Ring Pass Delft M8E2  
  Rabo AB
M8E3 2260 OMHC M8E4  
  2CD
M6E1 3412 Rijswijksche Hockey Club M6E1  
  2B
M6E2 3382 HC Schiedam M6E3  
Rijden: Nienke Henken, Wiep van der Horst, Suzan Rotgans
M6E3 2942 HV Westland M6E2  
Rijden: Elise van den Hil, Simone Hummeling
MF1 4510 HC Delfshaven MF1  
  Veldgedeelte A
Rijden: Sophie Eigeman, Sanne Jong
MF2 4280 OMHC MF3  
  3B


5 oktober | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 4940 Klein Zwitserland JA2 2   2
Rijden: Michiel van den Bos, Quint Brugts, Frank van Ierland, Okke Meinema
JA2 4725 Hockey Club Rotterdam JA5 5   4
JB1 5334 HC Schiedam JB1 1   1
Rijden: Max Eradus, David Houweling, Twan van Schijndel, Oscar Wams
JB2 5068 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2 0   1
JB3 5346 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB3 0   1
Rijden: Hans Berghuis, Borre van der Have, Bas van Leeuwen, Philip Vermeulen
JC1 5986 V.M.H.C. CARTOUCHE JC3 6   1
JC2 5679 HDS JC2 1   1
JC3 5802 HDS JC3 9   0
Rijden: Mischa Lauretta, Dico Mast, Vigo Pellicaan, Hugo Pieterse, Sam Posthumus
JD1 6493 Klein Zwitserland JD1 0   10
JD2 6497 HC Ypenburg JD4 11   1
JD3 6653 G.H.C. RAPID JD2 2   2
MA1 7556 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2 6   3
MA2 7162 V.M.H.C. CARTOUCHE MA3 5   0
   2 scheidsrechters h2
MA3 7390 Leidse Hockey Club Roomburg MA4 1   4
  Hudito in uit-tenue
Rijden: Puck Bell, Diede Eland, Mirjam Fase, Emilie Pierdant Backer
MB1 8301 hdm MB2 4   3
MB2 8631 Berkel Rodenrijs MB3 7   0
Rijden: Sophie Muller, Sterre Pakkert, Saskia Schellinkhout, Jessica Schildmeijer
MB3 7732 Rijswijksche Hockey Club MB5 2   0
MB4 8264 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MB5 1   3
   1 fluiter dames 5
MB5 8461 V.M.H.C. CARTOUCHE MB8 2   3
MC1 10271 HGC MC1 0   4
Rijden: Dinah van Gerrevink, Dieke Muller, Lotte Schavemaker, Bente Vermeer
MC2 9353 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC4 1   2
Rijden: Sara van Lede, Mila van Lijf, Linsey Mebius, Felieke Meisenbacher
MC3 9003 Goudse MHC MC3 3   4
MC4 9336 HDS MC6 0   0
MD1 10558 HC Schiedam MD1 0   5
Rijden: Ilsa de Meester, Klaar Pakkert, Fenne Reverdink, Benthe Weitenberg, Fleur Wilpshaar
MD2 11198 HC Ypenburg MD6 9   0
Rijden: Julie Hermans, Janne van der Horst, Lyse Hummeling, Faya Krijgsman, Eleni Stead
MD3 11252 Hockey Club Rotterdam MD11 2   4
Rijden: Saar Eendebak, Lou Morien, Daisy Naaktgeboren, Marije Smid
MD4 11610 Wateringse veld MD4 1   5
   Begeleiding door Vincent Speet