Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 7 dec - zon 8 dec - zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan -

laat schema zien voor

30 november | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G2 16110 HC Waddinxveen G 1  
G4 572 HC Waddinxveen G 2 6   8
  3D


30 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 19667 Klein Zwitserland J8E3  
Rijden: Iu Lopez Rodriguez, Willem Oderwald, Theodore Veltin
J8E2 19697 HC Pijnacker J8E1  
  2AB
J6E1 20165 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E2  
   * AFGELAST *
J6E2 20213 Wateringse veld J6E1  
  3A
JF1 20697 Hockey Club Rotterdam JF4  
  3C
JF2 20705 Leidse Hockey Club Roomburg JF3  
  3D
CK-JF1 21020 HC Schiedam CK-JF1  
Rijden: Batu Basaran, Karsten van der Kooij, Teun Meinema
M8E1 21495 HV Westland M8E2  
Rijden: Stella Braakhuis, Derin Ozmutlu, Yente Vellekoop
M8E2 21505 R.H.V. Leonidas M8E4  
  2CD
M8E3 21520 hdm M8E6  
M6E1 22543 Ring Pass Delft M6E5  
  Ruitenburg B
M6E2 23141 HC Ypenburg M6E3  
  3C
M6E3 22500 Hockey Club Rotterdam M6E8  
  Veld 6C
Rijden: Elise Clowting, Elise van den Hil
M6E4 22494 Klein Zwitserland M6E11  
  3B
MF1 23609 HC Delfshaven MF2  
  3B
MF2 23585 OMHC MF1  
  Veld 1D
CK-MF1 24385 HV Spijkenisse CK-MF1  
  3A  * AFGELAST *
CK-MF2 24381 Hockey Club Rotterdam CK-MF3  
  Veld 6A


30 november | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA2 24626 LOHC JA4 6   0
Rijden: Thomas Aukema, Ben Glas, Alex van de Kuilen, Lodewijk Meisenbacher
JB1 25206 Ring Pass Delft JB2 3   4
   Let op tijd gewijzigd 18/11
JB2 25171 MHC Voorhout JB1 2   2
Rijden: Siep van Etten, Reinier Hoefakker, Harmen J├╝tte, Joran Wulff
JC1 5959 V.M.H.C. CARTOUCHE JC3 3   2
Rijden: Micha Lammerse, Quinten Lubbers, Just Overbeek, Niels van Peij
JC2 25650 HC Ypenburg JC2 0   1
Rijden: Julius van den Broek, Quentin de Jonge, Mike Ligtenberg, Niels Quarles van Ufford
JC3 25627 Hockeyclub Barendrecht JC3 4   0
  Let op! Tijd gewijzigd
JD1 26159 HC Alphen JD1 0   1
JD2 26194 De Kieviten JD1 2   2
JD3 26176 Klein Zwitserland JD7 8   0
  KZ uittenue  Begeleiding scheidsrechters door Meindert Nijland
MA1 26908 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA2 4   1
MA2 26890 V.M.H.C. CARTOUCHE MA3 6   2
   Let op! Wedstrijd wordt gespeeld op TU Sportcentrum
Rijden: Nienke Ickenroth, Belle Jongen, Jona Meijer, Brigitte Nauta
MA3 26927 VMHC Pollux MA2 3   3
Rijden: Blanca Blaauw, Sophie Righolt, Tess Schoemaker
MB1 28318 Leidse Hockey Club Roomburg MB1 1   5
  Hudito in uit-tenue
MB2 28372 HC Pijnacker MB3 1   0
MB3 28315 HV Spijkenisse MB2 0   3
Rijden: Floor Stoffels, Sterre van der Stok, Lotte Tamsma, Marit Wevers
MB4 28301 H.C. Derby MB4 1   1
  Derby uittenue
MB5 28336 M.H.C. Krimpen MB2 0   4
   twee scheidsrechters van D2
MC1 10276 HGC MC1 1   2
  Let op! Tijd Gewijzigd
MC2 29596 HCRB MC1 4   3
Rijden: Doortje Bollen, Eline Boot, Isis Brugts, Sara van Lede
MC3 29558 Catwijck MC4 5   1
   Begeleiding scheidsrechters door Thomas Ooms
MC4 29509 Ring Pass Delft MC4 2   3
MD1 30925 HC Ypenburg MD1 2   0
   Let op tijd gewijzigd 18/11
MD2 30874 Hockey Club Rotterdam MD9 5   1
   begeleiding scheidsrechters door David Forbes
MD3 30963 Ring Pass Delft MD5 2   4
MD4 30841 LOHC MD9 0   3