Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 7 dec - zon 8 dec - zat 14 dec - zon 15 dec - zat 4 jan - zon 5 jan - zat 11 jan - zon 12 jan -

laat schema zien voor

23 november | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G1 475 HV Westland G1 7   1
  3AB
G2 478 HC Waddinxveen G 1  
  3CD  * AFGELAST *


23 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 19631 Rijswijksche Hockey Club J8E2  
  3AB
J8E2 19626 MHV Evergreen J8D1  
  Geen kleedkamers
Rijden: Jits van Cappellen, Felix Schmidt, Kristian Vermeer
J6E1 20120 MHC Forescate J6E4  
  3D
J6E2 20111 HV Westland J6E1  
JF1 20683 HC Ypenburg JF1  
  veld 3A
JF2 20667 Berkel Rodenrijs JF2  
CK-JF1 21013 Hockey Club Rotterdam CK-JF4  
  3A
M8E1 21407 R.H.V. Leonidas M8E3  
  3CD
M8E2 21435 G.H.C. RAPID M8E2  
  Veld 2AB
Rijden: Linde de Bruijne, Eveline van Schie, Floor Wieland
M8E3 21427 OMHC M8E3  
  3AB
M6E1 22447 Hockeyclub Barendrecht M6E1  
  3C
M6E3 22404 Ring Pass Delft M6E2  
  3B
M6E4 22407 HDS M6E7  
  KG 2 B
Rijden: Irene Hospers, Liv Postel
MF1 23556 OMHC MF3  
  Veld 1A
Rijden: Aniek Doorduijn, Elin Hermans, Lianne Regelink
MF2 23533 HCRB MF1  
  3A
CK-MF1 24371 R.H.V. Leonidas CK-MF1  
  D
CK-MF2 24370 HC Schiedam CK-MF2  
  3B


23 november | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 14994 Leidse Hockey Club Roomburg JA1 0   3
  Hudito in uit-tenue
Rijden: Michiel van den Bos, Sam Brouwer, Quint Brugts, Tom Jacobs
JA2 24602 G.H.C. RAPID JA2  
   * AFGELAST *
Rijden: Tjalling Bolhuis, Hugo van Melis, Maurits Vermeulen, Max van Voorthuizen
JB1 25130 HC Pijnacker JB1 3   1
JB2 25127 HV Westland JB2 5   3
JB3 25136 Berkel Rodenrijs JB3 5   1
   H6
JC1 6024 Ring Pass Delft JC1 1   3
JC2 25612 OMHC JC1 2   15
JC3 25594 HV Victoria JC4 8   2
Rijden: Amier Al Moussawy, Jules Foster, Bastien ter Horst, Timo Schavemaker, Thomas Visser
JD1 26095 G.H.C. RAPID JD1 1   1
JD2 32106 HGC JD2 1   2
Rijden: Pepijn Brouwers, Stef Huizer, Olivier Kleijn, Thijmen Noordzij
JD3 26134 Goudse MHC JD2 1   0
Rijden: Thomas van Reijn, Dhruv Siddappa, Ties Symons, Maarten Vriesendorp, Bailong Yeh
MA1 26819 HC Voorne MA1 2   2
MA2 26828 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA5 0   2
Rijden: Julia Lauf, Emma Vaderloos, Lotte Wams, Roos van Wijngaarden
MA3 26786 HDS MA4 1   0
MB1 28198 OMHC MB2 1   0
MB2 28137 HC Ypenburg MB3 5   0
  Let op locatie is TU Delft
MB3 28183 G.H.C. RAPID MB3 1   0
MB4 28214 Noordwijk MB5 1   0
Rijden: Zoƫ Baart De La Faille, Anne Buhling, Isabelle Franse, Levy de Wit
MB5 28129 HV Bleiswijk MB4 0   4
Rijden: Nadiya Hoeboer, Anouck de Klerk, Melanie Koelewijn, Wiesje van Toledo
MC1 10204 OMHC MC2 2   1
Rijden: Jacky Beijer, Noa Eichelsheim, Minke Hoekstra, Lora de Meester
MC2 29497 M.H.C. Krimpen MC1 0   6
MC3 29470 LOHC MC9 0   1
Rijden: Philine Delmeer, Junah van Dijk, Amber Eijckelhoff, Fenne Huizer, Alexandra Kruijt
MC4 29455 Goudse MHC MC5 1   3
MD1 30826 H.C. Derby MD1 1   2
Rijden: Ilsa de Meester, Klaar Pakkert, Fenne Reverdink, Benthe Weitenberg, Fleur Wilpshaar
MD2 30751 HDS MD4 5   1
Rijden: Charlie Heijink, Julie Hermans, Janne van der Horst, Lyse Hummeling, Nora Suyker
MD3 30806 HV Westland MD6 3   0
   begeleid door Meindert Nijland
MD4 30696 HC Pijnacker MD6 3   0
   begeleid door Marga Vintges