Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 26 sep - zon 27 sep - zat 3 okt - zon 4 okt - zat 10 okt - zon 11 okt - zon 18 okt - zon 25 okt -

laat schema zien voor

5 september | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G2 326 HV Westland G1 3   5
  2CD


5 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 !Oefenwedstrijd Rijswijk J8E1  
J8E2 !Oefenwedstrijd Ypenburg J8E1  
J6E1 !Oefenwedstrijd Wat. Veld J6E3  
J6E2 !Oefenwedstrijd HDS J6E1  
   B
JF1 !Oefenwedstrijd Rijswijk FJ1 JF2  
   A Drieluik
M8E1 !Oefenwedstrijd Westland M8E2  
   CD
M8E2 !Oefenwedstrijd Wat. Veld M8E1  
   CD
M8E3 !Oefenwedstrijd Ypenburg M8E3  
M6E1 !Oefenwedstrijd Westland M6E3  
Rijden: Sophie Eigeman, Elin Hermans, Pleun van Leeuwarden
M6E2 !Oefenwedstrijd Rijswijk M6E3  
   B
MF1 !Oefenwedstrijd Wat. Veld MF1  
MF2 !Oefenwedstrijd Wat. Veld MixF1  
   A
MF3 !Oefenwedstrijd Rijswijk MF3  


5 september | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 10812 OMHC JA1 4   2
JA2 10798 HV Westland JA2 1   5
Rijden: Ben Glas, Reinier Hoefakker, Thijmen van der Laag, Bas Schenkels, Max van Voorthuizen
JB1 11133 HC Schiedam JB1 0   6
Rijden: Immar Bosker, Tom Brouwers, Matis Keita, Quinten Lubbers
JB2 11151 OMHC JB2 5   0
   Twee scheidsrechters van H1
JB3 11135 R.H.V. Leonidas JB3 3   1
Rijden: Björn Hartogsveld, Arjen Meinema, Fridus Rijnten
JC1 12071 HV Victoria JC2 3   2
  tijd gewijzigd 10 minuten later
JC2 11617 OMHC JC2 1   12
  Hudito uittenue
Rijden: Arthur van Eijck, Mick Hoksbergen, Kyllian Legemaate, Mike Ligtenberg, Maurits Linssen
JC3 11641 MHC Forescate JC3 3   4
JD1 12202 G.H.C. RAPID JD1 6   1
JD2 12214 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD2 0   2
Rijden: Stef Huizer, Bas Jungschlager, Bent van Leeuwenberg, Guus van Toledo
JD3 12242 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD4 1   2
MA1 12841 Catwijck MA1 3   3
Rijden: Puk van den Bemt, Marijn Brouwers, Lieke Lim, Amber Vermeer
MA2 12870 HC Voorne MA2 2   2
MA3 12884 V.M.H.C. CARTOUCHE MA6 6   1
   Twee scheidsrechters van D1
MA4 12818 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MA2 3   2
   Twee scheidsrechters van D3
MB1 13846 Hockey Club Rotterdam MB3 3   1
MB2 13803 VMHC Pollux MB3 3   3
Rijden: Valerie Immerzeel, Linsey Mebius, Arwen Vissenberg, Mathilde Zoon
MB4 13831 HGC MB5 3   10
  Coronamaatregelen check: www.HGC.nl
Rijden: Kiki Claassen, Junah van Dijk, Amber Eijckelhoff, Nadiya Hoeboer
MC1 16208 Hockeyclub Barendrecht MC1 1   6
Rijden: Sophie Aukema, Jacky Beijer, Philine van den Broek, Fleur Wilpshaar
MC2 14956 HC Schiedam MC3 1   3
MC3 14981 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC8 2   2
MC4 14925 HC Delfshaven MC2 1   4
  Bezoekers max 6 ouders per team
Rijden: Emma Blijleven, Amber van Heijningen, Minka de Wit
MD1 16451 OMHC MD1 7   0
MD2 16366 V.M.H.C. CARTOUCHE MD3 3   8
Rijden: Derin Ozmutlu, Eveline van Schie, Annick Terstegge, Yente Vellekoop
MD3 16392 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD6 1   4
MD4 16386 HV Spijkenisse MD3 0   3
Rijden: Isabelle Breeuwer, Sanne Bruggeman, Emma Buhling, Alice Candy
MD5 16443 Ring Pass Delft MD5 2   9