Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 31 okt - zat 7 nov - zat 14 nov - zon 15 nov - zat 21 nov - zon 22 nov - zat 28 nov - zon 29 nov -

laat schema zien voor

26 september | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G3 327 R.H.V. Leonidas G1 4   1
  3AB
G4 426 R.H.V. Leonidas G3 12   12
  3D


26 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 6713 HV Victoria J8E2  
  2AB
J8E2 6722 Hockey Club Wateringseveld Veld J8E1  
  veld3ab
Rijden: Thijme Blankhorst, Jayden Eichelsheim, Benjamin van den Ende, Finn Schavemaker
J6E1 7224 H.C. Derby J6E1  
Rijden: Robin Siemer, Teije van Woenzel, Jasper van der Zijl
J6E2 7234 HDS J6E3  
  3D
JF1 7698 V.M.H.C. CARTOUCHE JF5  
  3C
M8E1 8297 R.H.V. Leonidas M8E3  
  CD
Rijden: Sterre van der Borght, Nienke Henken, Simone Hummeling
M8E2 8296 De Kieviten M8E2  
  2CD
M8E3 8330 De Kieviten M8E3  
   * AFGELAST *
Rijden: Amber van den Boogaard, Elise van den Hil, Wiep van der Horst, Noa Speelman
M6E1 9181 L.S.C. ALECTO M6E1  
M6E2 9218 HDS M6E4  
  Veld 2A. Veld opruimen
MF1 10260 HC Pijnacker MF1  
  3B
MF2 10248 Ring Pass Delft MF2  
  DSW B
MF3 9973 Klein Zwitserland MF7  
  3A


26 september | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 10903 HV Victoria JA2 10   4
JA2 10905 V.M.H.C. CARTOUCHE JA2 1   6
Rijden: Ben Glas, Borre van der Have, Ewoud Voorwinde, Casper de Wolf, Joran Wulff
JB1 17819 Hockey Club Rotterdam JB4 3   2
  Corona maatregelen zie website
Rijden: Just Overbeek, Marijn Schouten, Vasco Vlaar, Mans de Vriend
JB3 11275 H.C. Derby JB3 1   3
Rijden: Arjen Meinema, Vigo Pellicaan, Fridus Rijnten
JC1 12103 OMHC JC1 4   2
JC2 11754 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JC3 4   3
Rijden: Maurits Linssen, Gijs Marsman, Dico Mast, Niels Quarles van Ufford, Maxime Radder
JC3 11761 L.S.C. ALECTO JC2 0   7
  tijd gewijzigd
JD1 12402 HV Victoria JD2 5   1
JD2 12430 Klein Zwitserland JD4 0   8
Rijden: Thijs van Meerendonk, Willem Oderwald, Dhruv Siddappa, Guus van Toledo
JD3 12410 Rijswijksche Hockey Club JD3 1   17
   begeleid door Ellen
MA1 13113 LOHC MA2 5   2
Rijden: Ilsa de Joode, Lynn Reijchard, Katrien van Trigt, Tessa de Vree
MA2 13115 HV Spijkenisse MA1 1   0
MA3 13128 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MA6 6   2
MB2 14185 HC De Hoeksche Waard MB2 0   2
Rijden: Nynke Kampen, Alexandra Kruijt, Felieke Meisenbacher, Sophie van Voorthuizen
MB3 14147 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB7 1   5
  tijd gewijzigd
MB4 14181 HV Spijkenisse MB3 1   3
MC1 16244 Berkel Rodenrijs MC1 0   3
Rijden: Sophie Aukema, Jacky Beijer, Pleun van Cappellen, Amy Vermulst
MC2 15362 HV Westland MC4 2   0
Rijden: Cato Hafkamp, Janne van der Horst, Faya Krijgsman, Mila van Lijf, Nadene Lopez Rodriguez
MC3 15322 Goudse MHC MC4 2   2
MC4 15316 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC6 0   11
Rijden: Fere Dijkman, Amber van Heijningen, Myrte van Hoven, Eline Rotgans
MD1 16819 Hockeyclub Barendrecht MD1 1   4
MD2 16782 Berkel Rodenrijs MD3 0   6
Rijden: Tinka Forbes, Charlie Heijink, Lyse Hummeling, Eleni Stead
MD3 16760 HV Westland MD5 0   3
   begeleid door Frank
MD4 16849 VMHC Pollux MD3 0   5
Rijden: Thura Bosker, Keet Dijkman, Rosalie Duinmeijer, Nina Kube
MD5 16842 V.M.H.C. CARTOUCHE MD5 0   5
   begeleiding