Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 26 sep - zon 27 sep - zat 3 okt - zon 4 okt - zat 10 okt - zon 11 okt - zon 18 okt - zon 25 okt -

laat schema zien voor

12 september | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G4 518 HC Alphen G2 1   4


12 september | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 6635 HC Schiedam J8E1  
  2CD
J8E2 6621 HC Pijnacker J8E1  
  Corona regels zie website HCP
Rijden: Tim Ammerlaan, Niels Looijer, Julian van Reijn, Tom Terstegge
J6E1 7148 Ring Pass Delft J6E1  
  3C
J6E2 7129 Hockey Club Wateringseveld Veld J6E2  
Rijden: Max Braat, Joris van Mierlo, Mick Nowee
JF1 7613 Ring Pass Delft JF1  
  DSW A
M8E1 8179 Hockeyclub Barendrecht M8E4  
Rijden: Simone Hummeling, Jonne Kerkhoven, Sarah Splinter
M8E2 8134 MHC Forescate M8E3  
  3AB
M8E3 8181 HV Westland M8E2  
  2AB
M6E1 8977 Catwijck M6E1  
  3D
M6E2 8946 Klein Zwitserland M6E7  
MF1 10122 Rijswijksche Hockey Club MF3  
  3A
MF2 10155 Berkel Rodenrijs MF5  
MF3 9951 HC Ypenburg MF4  
  3C


12 september | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 10834 LOHC JA2 1   4
Rijden: Tom van den Akker, Max Eradus, Casper Groote Woortmann, David Houweling
JA2 10850 Ring Pass Delft JA2 3   5
JB1 17837 OMHC JB1 1   8
  OMHC uittenue
JB2 11178 HC Ypenburg JB2 4   2
JB3 11209 Rijswijksche Hockey Club JB3 5   3
   H3
JC1 12077 HDS JC1 5   1
  Max. 1 toeschouwer per speler
Rijden: Pepijn van der Borght, Micha Lammerse, Duuk Rademaker, Tijn van Reenen
JC2 11699 Berkel Rodenrijs JC3 2   2
JC3 11661 HC Ypenburg JC4 1   3
JD1 12271 HC Schiedam JD1 2   3
JD2 12284 Dordrechtse Mixed Hockey Club JD2 0   3
   H2
JD3 12310 L.S.C. ALECTO JD3 0   15
Rijden: Max Klein, Tobias Koornneef, Job van Leeuwarden, Benne Polinder, Thomas van Reijn
MA1 12993 hdm MA3 4   1
  tijd gewijzigd.
MA2 12918 Rijswijksche Hockey Club MA2 3   8
  NB: bij RHC vindt registratie plaats van alle bezoekers (ook spelers) ouder dan 12 jaar
MA3 12968 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA5 8   1
Rijden: Isabelle Franse, Jente Huisman, Chiara Karsonopoero, Sophie Muller
MA4 12945 G.H.C. RAPID MA3 3   0
MB1 13970 Hockeyclub Barendrecht MB2 2   2
Rijden: Louisa Bruins, Fien Hafkamp, Sterre Pakkert, Kiki de Ruiter
MB2 13921 Hockey Club Rotterdam MB7 0   3
MB4 13863 Klein Zwitserland MB9 2   0
  KZ uittenue  D2
MC1 16226 hdm MC2 0   4
MC2 15110 HDS MC2 0   2
  Max. 1 toeschouwer per speler
Rijden: Bobbie Bell, Doortje Bollen, Eline Boot, Hedwig Borkens, Isa de Haan
MC3 15063 HC Ypenburg MC5 0   3
Rijden: Merel Kleinhans, Tatum Roossenmaallen
MC4 15143 Hockey Club Rotterdam MC12 3   3
MD1 16588 Hockey Club Rotterdam MD3 1   2
  Corona maatregelen van kracht, zie website.
Rijden: Fenne Reverdink, Sienna Suyker, Roos de Wit
MD2 16594 Klein Zwitserland MD5 2   4
  KZ uittenue
MD3 16506 V.M.H.C. CARTOUCHE MD6 1   4
Rijden: Jirina Schipper, Sterre Speet, Elena Spierings, Mirthe Verhoeven
MD4 16521 HC Ypenburg MD6 0   6
   worden begeleid door Ellen en Albert-Jan.
MD5 16474 HC Pijnacker MD3 0   7
  HCP uittenue