Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zon 3 mei - zat 9 mei - zon 10 mei - zat 16 mei - zon 17 mei - zon 24 mei - zat 30 mei - zat 6 jun -

laat schema zien voor

7 maart | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G1 16128 Arnhemse Mixed Hockey Club Upward G 1 0   4
  3AB
G2 16165 D.H.C. Hudito G 3 5   0
  3CD
G3 16165 D.H.C. Hudito G 2 0   5
  3CD


7 maart | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 58334 Schoonhovense MHC J8E1  
  2AB
J8E2 58468 Leidse Hockey Club Roomburg J8E3  
  Veld 3CD - Hudito uit-tenue
J6E1 58902 HCRB J6E1  
  Veld D
J6E2 58918 Hockeyclub Barendrecht J6E2  
  2C
JF1 59699 Klein Zwitserland JF5  
  3B
JF2 59431 Klein Zwitserland JF2  
CK-JF1 59969 Hockey Club Rotterdam CK-JF4  
  Veld 7D
M8E1 60344 HC Voorne M8E1  
  2CD
M8E2 60309 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M8E2  
M8E3 60297 HV Westland M8E3  
  2AB
M6E1 61245 R.H.V. Leonidas M6E2  
  2D
M6E2 61188 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E3  
Rijden: Julie de Haan, Merel Manschot, Maren van Puffelen
M6E3 61244 De Kieviten M6E3  
  3A
M6E4 61209 Klein Zwitserland M6E10  
Rijden: Irene Hospers, Liv Postel, Evi Vreedenburgh
MF1 62644 Ring Pass Delft MF1  
  DSW C
MF2 62674 Hockey Club Rotterdam MF11  
  3C
CK-MF1 63499 HC Pijnacker CK-MF1  
CK-MF2 63424 OMHC CK-MF1  
  3D


7 maart | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 15040 HC Ypenburg JA1 1   1
Rijden: Matthijs Bakker, Fons Besselink, Henrik Jutte, Jules van der Velden
JB1 52546 G.H.C. RAPID JB2 5   1
JB2 52529 R.H.V. Leonidas JB2 0   4
Rijden: Siep van Etten, Roderick Linssen, Mathijs van der Plaat, Ariel Simon
JB3 52527 HC Voorne JB2 0   4
Rijden: Hans Berghuis, Sten Diepenbroek, Björn Hartogsveld, Olaf Rijnten
JC1 52996 hdm JC2 2   5
JC2 52973 R.G.H.C. Tempo '34 JC1 4   5
Rijden: Jens Terpstra, Sjoerd van Toledo, Hugo Tolman, Wessel van der Veer
JC3 52982 H.C. Derby JC3 0   8
  Derby uittenue
JD1 53667 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JD1 2   4
JD2 53634 Klein Zwitserland JD4 5   1
   Begeleiding door Marga Vintges
JD3 53674 HC Schiedam JD2 3   0
MA1 27016 Hockey Club Rotterdam MA2 1   3
Rijden: Hanna Bruins, Mabel Foster, Lotte de Graaff, Frederike Hoefakker, Lieke Lim
MA2 26975 Klein Zwitserland MA5 8   0
MA3 27003 H.C. Derby MA5 2   2
  Derby uittenue
MB1 16461 HC Athena MB1 2   3
Rijden: Isabelle Croes, Fien Hafkamp, Sterre Pakkert, Katrien van Trigt
MB2 54192 hdm MB3 1   4
Rijden: Luana van den Berg, Jessica Schildmeijer, Sophie Twisk, Carlijn Voorwinde
MB3 54186 Goudse MHC MB3 1   4
MB4 54259 HC Capelle MB3 3   1
Rijden: Anne Buhling, Cato Janssen, Milou Lim, Luna Westenberg
MB5 54215 HGC MB6 1   5
MC1 55547 Hockey Club Rotterdam MC2 0   4
Rijden: Jacky Beijer, Isabella Elderson, Dinah van Gerrevink, Lora de Meester
MC2 55558 Klein Zwitserland MC4 4   2
MC3 55502 HV Spijkenisse MC3 0   3
Rijden: Bobbie Bell, Rosie Campbell, Valerie Immerzeel, Bente Terpstra
MC4 55531 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC7 3   3
MD1 57030 HC De Hoeksche Waard MD1 2   1
MD2 56981 Hockey Club Rotterdam MD8 3   0
Rijden: Katja Brinkman, Tinka Forbes, Lyse Hummeling, Nadene Lopez Rodriguez, Elin van Waarden
MD3 56982 Hockey Club Rotterdam MD7 0   6
Rijden: Mijke Brinkman, Renske de Groot, Florine van Melis, Julia Oosthoek
MD4 57009 R.H.V. Leonidas MD7 1   1
   Begeleiding door Meindert Nijland