Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 29 feb - zon 1 mrt - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt - zat 21 mrt - zon 22 mrt -

laat schema zien voor

8 februari | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
ZJ8E1 35347 Schoonhovense MHC J8E1  
   Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
Rijden: Theodore Veltin, Huib Wilpshaar, Lucas van der Zijl
ZJ8E1 35460 Hockey Club Rotterdam J8E4  
   Meent, Sporthal De
's-Heerenbergstraat 26
2871WG SCHOONHOVEN
hal: veld 1
ZJ6E1 35541 Mixed Hockeyclub Zoetermeer J6E2  
   Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZJ6E1 35653 hdm J6E2  
   Oranjeplein, Sporthal
Slicherstraat 11
2515GE 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
ZJ6E2 39245 HC Schiedam J6E3  
   Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
ZJ6E2 39221 Dordrechtse Mixed Hockey Club J6E2  
   Margriet, Sporthal de
Nieuwe Damlaan 5
3119KA SCHIEDAM
hal: Veld 1
ZJF2 37445 MHC Forescate JF1  
   Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZJF2 37339 Ring Pass Delft JF1  
   Meerhorst, Sporthal De
Klaverblad 13
2266JK LEIDSCHENDAM
hal: Veld 1
ZM8E1 38483 HC De IJssel M8E2  
   Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
Rijden: Nina Lispet, Yente Vellekoop, Roos de Wit
ZM8E1 38389 R.H.V. Leonidas M8E4  
   Leonidas Hockey Dome
Toepad 95
3062NJ ROTTERDAM
hal: Veld 4
ZM8E2 35942 HC Pijnacker M8E3  
   Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
ZM8E2 35744 Rijswijksche Hockey Club M8E3  
   Emerald, sporthal
Florijnstraat 1
2645HH DELFGAUW
hal: Veld 1
ZM6E1 36987 Leidse Hockey Club Roomburg M6E2  
   Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
Rijden: Iris Mourik, Britta Okkerse, Wiesje Reinders
ZM6E1 37201 MHC Forescate M6E1  
   Ridderhof/ Poelgeesthal, De
Arie Hogenespad 1
2396WJ KOUDEKERK AAN DEN RIJN
hal: Veld 1
ZM6E2 36660 Goudse MHC M6E1  
   Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
Rijden: Sterre van der Borght, Nienke Henken, Suzan Rotgans
ZM6E2 36753 HC Pijnacker M6E2  
   Mammoet, Sportcentrum De
Calslaan 101
2804RT GOUDA
hal: Veld 1
ZM6E3 37935 Berkel Rodenrijs M6E5  
   Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
Rijden: Amber van den Boogaard, Sanne Ijspeert
ZM6E3 38150 LOHC M6E5  
   Leiden/ Longisland Yachts Dome
Hofbrouckerlaan 51A
2341LM OEGSTGEEST
hal: veld 1
ZMF2 37907 HC Alphen MF3  
   Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)
ZMF2 38121 HDS MF2  
   Verburch/ Jan van der Valkhal
Arckelweg 20
2685SM POELDIJK
hal: veld 2 (kleine zaal)


8 februari | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
ZJB2 44999 HGC JB3 2   4
   HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
Rijden: Harmen J├╝tte, Emiel van der Ree, Casper de Wolf
ZJB2 44925 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JB2 2   3
   HGC/ Wim Schellekens Dome
Buurtweg 120
2244AJ WASSENAAR
hal: Royal Campen-veld
ZJC1 42680 L.S.C. ALECTO JC1 0   4
   Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Rijden: Niels van Peij, Taeke Ploegmakers, Michiel Roest Crollius, Florian de Wolf
ZJC1 42761 R.H.V. Leonidas JC1 0   8
   Alecto Droomfabriek Hockey Dome
Bloemerd 8
2353BZ LEIDERDORP
hal: veld 1
Rijden: Niels van Peij, Taeke Ploegmakers, Michiel Roest Crollius, Florian de Wolf
ZMB2 46295 V.M.H.C. CARTOUCHE MB5 2   1
   Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Rijden: Nynke Kampen, Saskia Schellinkhout, Carlijn Voorwinde
ZMB2 46235 HV Westland MB3 4   2
   Cartouche Hockey Dome
Van Ruysdaellaan 3a
2264TK LEIDSCHENDAM
hal: Veld A
Rijden: Nynke Kampen, Saskia Schellinkhout, Carlijn Voorwinde
ZMB4 46186 Klein Zwitserland MB8 6   2
   Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
Rijden: Lisanne de Haan, Sophie van Voorthuizen, Eva Wishaupt
ZMB4 47243 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB8 2   0
   Transvaal Sporthal
Colensostraat 2
2572NR 'S-GRAVENHAGE
hal: veld 1
ZMC1 43303 HC Ypenburg MC1 1   4
   Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1
Rijden: Sophie Aukema, Lora de Meester, Lotte Schavemaker
ZMC1 44421 HC Schiedam MC1 1   4
   Zandje, Sporthal 't
Schimmelweg 202
2524XK 'S-GRAVENHAGE
hal: Veld 1