Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 31 okt - zat 7 nov - zat 14 nov - zon 15 nov - zat 21 nov - zon 22 nov - zat 28 nov - zon 29 nov -

laat schema zien voor

3 oktober | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G1 324 D.H.C. Hudito G2 5   0
G2 324 D.H.C. Hudito G1 0   5


3 oktober | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 6739 HC Delfshaven J8E1  
  2CD
J8E2 6732 HC De IJssel J8E1  
Rijden: Tim Ammerlaan, Antonie ter Laak, Niels Looijer, Tom Terstegge
J6E1 7260 Dordrechtse Mixed Hockey Club J6E2  
  2D
J6E2 7278 HGC J6E3  
  C Coronamaatregelen check www.HGC.nl
Rijden: Frits Oderwald, Noud Prins, Harm Zoon
JF1 7731 HC Pijnacker JF2  
M8E1 8433 HC Schiedam M8E3  
  2AB
M8E2 8396 V.M.H.C. CARTOUCHE M8E3  
  Veld 2AB; Graag de minicie helpen met het plaatsen en opruimen van de doelen.
Rijden: Doris Brehm, Sanne Ijspeert, Merel Manschot, Wiesje Reinders
M8E3 8397 Klein Zwitserland M8E6  
  2AB
M6E1 9249 De Kieviten M6E1  
  3C
M6E2 9258 hdm M6E6  
MF1 10333 Hockey Club Wateringseveld Veld MF1MIX  
  veld a
MF2 10376 Hockey Club Rotterdam MF1  
  3A
MF3 9986 Ring Pass Delft MF3  
  DSW B


3 oktober | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 10940 HC Alphen JA1 1   2
Rijden: Karel Jongen, Rogier Maartense, Okke Meinema, Twan van Schijndel, Oscar Wams
JB1 11350 HC Alphen JB1 1   5
JB2 11317 M.H.C. Krimpen JB1 4   2
Rijden: Boris Bartels, Christiaan van den Berg, Oscar Delmeer, Sten Diepenbroek
JB3 11341 VMHC Pollux JB1 2   1
   Heren 8
JC1 12114 HC Alphen JC1 3   1
Rijden: Michiel Roest Crollius, Lars van der Spek, Avi Splinter, Ruben Wishaupt
JC2 11834 Hockey Club Rotterdam JC4 5   2
JC3 11802 hdm JC5 2   4
Rijden: Yari de Koning, Skip Kriek, Hugo Ooms, Hugo Pieterse, Thomas Visser
JD1 12454 hdm JD2 5   3
JD2 12473 HC Pijnacker JD1 2   4
   Begeleiding door Ellen
JD3 12469 HC Pijnacker JD2 2   3
  Corona check www.hcpijnacker.nl
Rijden: Niels Ruigrok, Felix Schmidt, Ties Symons, Davi van de Velde, Theodore Veltin
MA1 13270 OMHC MA1 4   1
MA2 13188 Hockey Club Wateringseveld Veld MA2 3   3
Rijden: Isa Guttenberg, Juliëtte Lenssen, Lindsay Verwer, Lotte Wams
MA3 13214 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MA8 4   2
Rijden: Lotte Bouman, Lisanne de Haan, Esmee Rijnbeek, Noa van der Roest
MA4 13186 Dordrechtse Mixed Hockey Club MA3 2   2
   Dames jong 2
MB1 14268 hdm MB3 4   2
  ** LET OP AANVANSTTIJ GEWIJZIGD **
Rijden: Luana van den Berg, Dinah van Gerrevink, Mila Rosch, Lotte Schavemaker
MB2 14278 Rijswijksche Hockey Club MB3 4   2
MB3 14261 HC De Hoeksche Waard MB3 3   1
Rijden: Rosie Campbell, Noa van Heyningen, Jasmijn Mulder, Eva Wishaupt
MB4 14293 HC Ypenburg MB6 1   3
MC1 16262 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC1 3   0
MC2 15468 Ring Pass Delft MC2 2   7
MC3 15449 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC7 1   2
Rijden: Merel Kleinhans, Marije Smid, Silke van der Steen, Amélie Stolk
MC4 15527 HC De Hoeksche Waard MC5 4   5
   Begeleiding door Auke Kampen
MD1 16962 H.C. Derby MD1 3   0
Rijden: Taïs van den Berg, Saar Eendebak, Emilie van der Jagt, Jillian van Kampen
MD2 17008 HC Ypenburg MD3 1   6
   Begeleiding door vincent
MD3 16905 Ring Pass Delft MD6 1   5
MD4 16935 H.C. Derby MD3 1   6
   Begeleiding door Meindert
MD5 16981 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MD5 2   2
Rijden: Jinte van der Horst, Elena Kluwen, Josefien Marsman, Julia Oosthoek