Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt -

laat schema zien voor

9 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 19548 Wateringse veld J8E1 0   3
Rijden: Theodore Veltin, Huib Wilpshaar, Lucas van der Zijl
J8E2 19580 HV Spijkenisse J8E1 2   1
  2AB  Veld opruimen
J6E1 20014 hdm J6E2 3   4
J6E2 20051 HDS J6E1 6   1
  3C  Veld opruimen
JF1 20634 hdm JF6 10   0
  3A  Veld opruimen
JF2 20642 De Kieviten JF2 2   4
  3D  Veld opruimen
CK-JF1 20997 Hockey Club Rotterdam CK-JF2 13   13
  D/ pionnen direct na afloop opruimen
Rijden: Finn Cramwinckel, Boaz Rose, Floris van Schie
M8E1 21247 hdm M8E3 1   1
Rijden: Sienna Suyker, Yente Vellekoop, Roos de Wit
M8E2 21217 HC Capelle M8E1 5   1
  3AB Let op! tijd gewijzigd 30/10   Veld opruimen.
M8E3 21171 HV Westland M8E3 3   0
  2CD  Veld opruimen
M6E1 22159 Hockey Club Rotterdam M6E4 4   5
  3A  Veld opruimen
M6E2 23118 HC Feijenoord M6E1 4   1
  3B  Veld opruimen
M6E3 22232 Dordrechtse Mixed Hockey Club M6E5 1   2
  veld 3b; M6E5 veld opruimen
Rijden: Marieke van Meerendonk, Mara Trip
M6E4 22206 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E7 5   0
Rijden: Sarah de Man, Evi Vreedenburgh
MF1 23438 Hockey Club Rotterdam MF5 0   8
  3C  Veld opruimen
MF2 23406 Hockey Club Rotterdam MF9 1   12
  A
Rijden: Kruthi Ambati, Marianne Candy, Alexandra van Cosburgh, Nicole Sijs
CK-MF1 24358 Hockey Club Rotterdam CK-MF1 3   15
  3B  Veld opruimen
CK-MF2 24353 HV Bleiswijk CK-MF1 15   12
  veld 1A


9 november | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 14735 MHCHBS JA1 1   3
Rijden: Matthijs Bakker, Fons Besselink, Tijn Manuel, Okke Meinema
JA2 24501 HV Victoria JA3 2   5
Rijden: Thomas Aukema, Arne Mooij, Max van Voorthuizen, Pepijn Wesseling
JB1 25074 Hockey Club Rotterdam JB3 4   3
  Let op! Tijd gewijzigd 30/10  twee scheidsrechters van H7
JB2 25047 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JB2 1   1
Rijden: Bas Schenkels, Ariel Simon, Mans de Vriend, Casper de Wolf
JB3 25072 LOHC JB5 1   1
Rijden: Paul Berghuis, Oscar Delmeer, Björn Hartogsveld, Bas van Leeuwen
JC1 6048 Berkel Rodenrijs JC1 2   4
Rijden: Duuk Rademaker, Michiel Roest Crollius, Lars van der Spek, Ruben Wishaupt
JC2 25487 HC Alphen JC1 0   8
JC3 25497 R.H.V. Leonidas JC3 4   3
Rijden: Hugo Hage, Vigo Pellicaan, Hugo Pieterse, Sam Posthumus, Steijn Tolman
JD1 25969 OMHC JD1 1   4
JD2 26014 L.S.C. ALECTO JD1 1   4
JD3 25995 HDS JD3 8   0
   Begeleiding scheidsrechters door Thomas Ooms
MA1 26624 R.H.V. Leonidas MA2 7   3
MA2 26599 HDS MA2 2   3
Rijden: Natasja Aits, Lily Bartels, Mijke Kapsenberg, Juliëtte Lenssen
MA3 26590 Klein Zwitserland MA7 6   0
  KZ uittenue  Twee scheidsrechters van H5
MB1 27992 Klein Zwitserland MB2 1   0
MB2 27994 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MB5 4   0
  Let op! Tijd gewijzigd 30/10
MB3 27984 Hockey Club Rotterdam MB7 2   0
Rijden: Bobbi Bergakker, Floor Stoffels, Marit Wevers
MB4 27923 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB7 2   2
MB5 27957 HC Ypenburg MB4 0   2
   Een scheidsrechters van DJ4
MC1 10243 HC Ypenburg MC1 3   2
  Let op! Tijd gewijzigd 30/10
MC2 29166 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC5 2   2
MC3 29185 HC Alphen MC5 0   5
MC4 29174 LOHC MC10  
   * AFGELAST *
MD1 30484 hdm MD2 5   1
MD2 30448 HC Feijenoord MD1 2   0
Rijden: Hedwig Borkens, Katja Brinkman, Tinka Forbes, Julie Hermans
MD3 30414 VMHC Pollux MD2 1   3
   Begeleiding scheidsrechters door Meindert Nijland
MD4 30402 Leidse Hockey Club Roomburg MD4 0   5
  Hudito in uit-tenue