Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 23 nov - zon 24 nov - zat 30 nov - zon 1 dec - zat 7 mrt - zon 8 mrt - zat 14 mrt - zon 15 mrt -

laat schema zien voor

2 november | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
G3 480 MHC Forescate G 1 3   0
G4 699 HC Waddinxveen G 3  
  Veld 2AB


2 november | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
J8E1 19527 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs J8E2 3   2
  2CD  Veld opruimen
J8E2 19509 R.H.V. Leonidas J8E2 2   3
  CD
Rijden: Jits van Cappellen, Rick Henken, Bent van Leeuwenberg
J6E1 19976 Rijswijksche Hockey Club J6E1 6   7
  3C  Veld opruimen
J6E2 19958 De Kieviten J6E2 4   3
JF1 20609 HGC JF3 4   5
Rijden: Wessel Pil, Dick van Woenzel
JF2 20607 R.H.V. Leonidas JF2 1   4
  D
CK-JF1 20991 R.H.V. Leonidas CK-JF2 11   2
  3A  Veld opruimen
M8E1 21151 HC De IJssel M8E2 4   0
  2AB  Veld opruimen
M8E2 21100 HC Schiedam M8E2 0   2
M8E3 21142 HC Voorne M8E3 3   1
  Veld 2/AB
M6E1 22111 OMHC M6E2 5   4
  Veld 1C
Rijden: Doris Brehm, Lotte Gouka, Britta Okkerse
M6E2 23110 HC Pijnacker M6E2 3   2
Rijden: Sterre van der Borght, Julie de Haan, Merel Manschot
M6E3 22116 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh M6E2 2   2
  3A  Veld opruimen
M6E4 22062 Hockey Club Rotterdam M6E11 2   5
  3B  Veld opruimen
MF1 23368 Hockeyclub Barendrecht MF5 3   0
Rijden: Sophie Eigeman, Eline de Pooter, Kate Tolman
MF2 23381 HC Delfshaven MF1 1   5
  3C  Veld opruimen
CK-MF1 24343 M.H.C. Krimpen CK-MIX F1 16   6
  Veld 2A
CK-MF2 24346 Hockey Club Rotterdam CK-MF4 21   10
  3B  Veld opruimen


2 november | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Tegen
JA1 14689 WFHC Hoorn (WFHC) JA1 2   4
  Let op! Tijd gewijzigd.
JA2 24479 Klein Zwitserland JA3 2   5
  KZ uittenue
JB1 24992 hdm JB4 5   1
Rijden: Tom van den Akker, Karel Jongen, Rogier Maartense, Steven Nijweide, Guido van der Spek
JB2 25008 V.M.H.C. CARTOUCHE JB4 4   3
JB3 25018 hdm JB7 2   1
JC1 5996 hdm JC2 1   1
  Let op! Tijd gewijzigd.
JC2 25474 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs JC2 1   1
Rijden: Jens Terpstra, Sjoerd van Toledo, Hugo Tolman, Wessel van der Veer
JC3 25439 HC De Hoeksche Waard JC1 2   0
JD1 25934 V.M.H.C. CARTOUCHE JD2 1   0
JD2 25915 H.C. Derby JD1 2   3
Rijden: Maurits Linssen, Hugo Ooms, Niels van Reenen, Ben Schmidt
JD3 25921 hdm JD7 3   2
  LET OP!!!! ( *** aanvangstijd gewijzig *** )
MA1 26564 L.S.C. ALECTO MA1 2   3
Rijden: Hanna Bruins, Lotte de Graaff, Frederike Hoefakker, Merel Twisk, Luna Zoutenbier
MA2 26561 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MA1 2   0
MB1 27861 HV Victoria MB2 3   0
MB2 27767 hdm MB6 4   1
Rijden: Lotte Backelandt, Isabelle Ortt, Sophie Twisk, Carlijn Voorwinde
MB3 27846 LOHC MB4 1   3
  LOHC uittenue  D4
MB4 27809 Klein Zwitserland MB10 4   5
Rijden: Inez Coleman, Lisanne de Haan, Jasmijn Mulder, Eva Wishaupt
MB5 27758 R.H.V. Leonidas MB5 1   6
Rijden: Nadiya Hoeboer, Sophie Lamens, Janna Lammerse, Noa van der Roest
MC1 10260 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MC2 2   1
Rijden: Sophie Aukema, Louisa Bruins, Isabella Elderson, Jil Eradus
MC2 29115 Alblasserwaardse Hockeyclub Souburgh MC1 1   5
Rijden: Sophie Molenaar, Femke Schoones, Aurelie Spierings, Mathilde Zoon
MC3 29059 Berkel Rodenrijs Berkel-Rodenrijs MC7 6   1
Rijden: Kiki Claassen, Noa van Heyningen, Valerie Immerzeel, Merel Kleinhans, Charlotte Verdonck
MC4 29013 Hockeyclub Barendrecht MC6 1   0
   DJ2
MD1 30338 HGC MD1 1   2
Rijden: Philine van den Broek, Isa de Haan, Cato Hafkamp, Nanne de Joode, Saar Van Oosten
MD2 30286 Catwijck MD2 0   7
MD3 30361 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD5 1   3
Rijden: Jasmijn Anderluh, Isabelle Beauchamp, Isabelle Breeuwer, Mijke Brinkman
MD4 30304 Mixed Hockeyclub Zoetermeer MD6 1   4