Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zon 3 mei - zat 9 mei - zon 10 mei - zat 16 mei - zon 17 mei - zon 24 mei - zat 30 mei - zat 6 jun -

laat schema zien voor

16 mei | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
G1 16129 Almeerse HC G 1   thuis
G2 16166 HC Alphen G1   thuis
G3 16168 R.H.V. Leonidas G 1   thuis


16 mei | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
J8E1 58388 Schoonhovense MHC J8E1 08:10 50 09:30 uit   route
  Veld 2CD
Rijden: Theodore Veltin, Huib Wilpshaar, Ernst van der Zijl
J8E2 58738 De Kieviten J8E1   thuis
J6E1 59293 Rijswijksche Hockey Club J6E2 07:45 15 08:30 uit   route
J6E2 59260 HC Schiedam J6E2   thuis
JF1 59893 V.M.H.C. CARTOUCHE JF4 09:20 20 10:10 uit   route
Rijden: Luuk de Wit, Teije van Woenzel, Jasper van der Zijl
JF2 59558 Klein Zwitserland JF2   thuis
CK-JF1 60014 Hockey Club Rotterdam CK-JF4   thuis Sportpark 'Kruithuisweg'
M8E1 60933 HV Westland M8E1   thuis
M8E2 61001 HGC M8E2 07:30 30 08:30 uit   route
M8E3 60914 Berkel Rodenrijs M8E6 15 uit   route
M6E1 62008 Mixed Hockeyclub Zoetermeer M6E1 20 uit   route
Rijden: Nathalie Anneveldt-Verbeek, Iris Mourik, Britta Okkerse
M6E2 62103 MHC Forescate M6E5   thuis
M6E3 62024 LOHC M6E5 35 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Amber van den Boogaard, Marieke van Meerendonk
M6E4 62122 Catwijck M6E3   thuis
MF1 63245 G.H.C. RAPID MF2   thuis
MF2 63192 HV Spijkenisse MF2 35 uit   route
CK-MF1 63684 Berkel Rodenrijs CK-MF7   thuis Sportpark 'Kruithuisweg'
CK-MF2 63455 OMHC CK-MF1 25 uit Sportpark Marcel Duchampplein
Let op: Uittenue mee! 


16 mei | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
JA1 15697 HC Ypenburg JA1   thuis
JB1 52848 V.M.H.C. CARTOUCHE JB3 20 uit   route
Rijden: Steven Nijweide, Guido van der Spek, Vasco Vlaar, Martijn van Vliet
JB2 52868 Hockeyclub Barendrecht JB1   thuis
JB3 52866 VMHC Pollux JB1   thuis
JC1 53350 V.M.H.C. CARTOUCHE JC2 20 uit   route
Rijden: Tijn van Reenen, Michiel Roest Crollius, Lars van der Spek, Pelle van Waarden
JC2 53380 R.H.V. Leonidas JC2   thuis
JC3 53359 HV Victoria JC3 20 uit   route
Rijden: Jules Foster, Ide Jutte, Hugo Pieterse, Liam de Rouw, Steijn Tolman
JD1 54038 hdm JD2   thuis
JD2 54029 Hockey Club Wateringseveld Veld JD1 20 uit   route
Rijden: Thijmen Noordzij, Niels van Reenen, Ben Schmidt, Joost Spitzer
JD3 54021 Leidse Hockey Club Roomburg JD4   thuis
MA1 27582 Hockey Club Rotterdam MA2   thuis
MA2 27559 Klein Zwitserland MA5 25 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Natasja Aits, Vera de Jong, Sofie Terpstra
MA3 27566 H.C. Derby MA5 16:25 35 17:30 uit   route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Irene Baaij, Puck Bell, Lucille Guda, Fien Hereijgers, Fleur Kaashoek
MB1 17633 Craeyenhout MB1 11:10 30 12:10 uit   route
MB2 55169 HV Spijkenisse MB1   thuis
MB3 55123 Hockey Club Rotterdam MB6 15 uit   route
Rijden: Aafke den Otter, Reanne Smaal, Floor Stoffels, Nouska van Strien
MB4 55109 Dordrechtse Mixed Hockey Club MB5   thuis
MB5 55058 Hockeyclub Barendrecht MB9 11:10 30 12:10 uit   route
MC1 56439 G.H.C. RAPID MC1   thuis
MC2 56401 LOHC MC4   thuis
MC3 56470 VMHC Pollux MC3 20 uit   route
Rijden: Junah van Dijk, Amber Eijckelhoff, Fenne Huizer, Valerie Immerzeel, Merel Kleinhans
MC4 56373 Dordrechtse Mixed Hockey Club MC6   thuis
MD1 57958 V.M.H.C. CARTOUCHE MD1 20 uit   route
MD2 58046 HV Spijkenisse MD3   thuis
MD3 58027 V.M.H.C. CARTOUCHE MD5   thuis
MD4 57933 M.H.C. Krimpen MD2 10:30 30 11:30 uit   route