Wedstrijdschema

Speeldagen komende weekenden

zat 1 okt - zon 2 okt - zat 8 okt - zon 9 okt - zat 15 okt - zon 16 okt - zon 23 okt - zat 29 okt -

laat schema zien voor

1 oktober | G-Hockey
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
G1 Were Di Tilburg G1 11:00   11:30 thuis Villa Joep veld
  Fluiten: Ruud Link (Trim.Ma.5) en René Geelhuyzen
G3 MHC Castricum G1 11:30 60 13:00 uit KG Zand route


1 oktober | Jongste Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
JO10-1 L.S.C. ALECTO JO10-2 09:30 30 10:30 uit KG Zand route
Rijden: Finn Cramwinckel, Bram Prosman, Alex Raaijmakers
JO10-2 Berkel Rodenrijs JO10-3 11:00   11:30 thuis Villa Joep veld
JO09-1 HC De Hoeksche Waard JO9-1 07:55 35 09:00 uit KG Semi route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Mingus Cramwinckel, Finn Ringeling, Ouchen Zhang
JO09-2 HC Voorne JO9-1 07:55 50 09:15 uit KG Zand route
Rijden: Oliver Verhoeven, Thomas van der Wal
JO08-1 !Reservering training!   09:00 thuis Villa Joep veld
JO08-2 HC Alphen JO8-2 08:55 35 10:00 uit KG Zand route
Rijden: Landon de Rouw, Brendt van der Kooij, Bo Wibbens
MO10-1 Hockey Club Wateringse Veld MO10-2 09:45   10:15 thuis Villa Joep veld
MO10-2 Hockey Club Rotterdam MO10-4 07:45 15 08:30 uit KG Zand route
MO10-3 HV Westland MO10-2 08:30   09:00 thuis Villa Joep veld
MO09-1 HC Ypenburg MO9-2 07:45 15 08:30 uit KG Zand route
MO09-2 HV Westland MO9-1 09:45   10:15 thuis Villa Joep veld
MO08-1 hdm MO8-3 08:30   09:00 thuis Villa Joep veld
MO08-2 VMHC Pollux MO8-1 09:45   10:15 thuis Villa Joep veld


1 oktober | Jeugd
Team Wed.Nr. Tegen  Verz Reistijd Spel
JO18-1 HCRB JO18-2 15:10 35 16:30 uit KG Water route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Just Overbeek, Gerrit Schellinkhout, Marijn Schouten, Mans de Vriend
JO18-2 Klein Zwitserland JO18-3 13:45   14:30 thuis Villa Joep veld
  Fluiten: Casper Groote Woortmann (H02) en Jan Joosten García (H02)
JO16-1 HV Victoria JO16-2 10:15   11:00 thuis Huusman veld
  Fluiten: Albert-Jan Snethlage en Dion van Reenen (H30-1)
JO16-2 V.M.H.C. CARTOUCHE JO16-6 11:45   12:30 thuis Xpol veld
  Fluiten: Olaf Voorwinde en Michiel Radder (H30-2)
JO14-1 Mixed Hockeyclub Zoetermeer JO14-1 14:00   14:30 thuis Huusman veld
  Fluiten: Martijn Ploegmakers en Arjan Twisk
JO14-2 Hockey Club Rotterdam JO14-5 13:35   14:15 thuis Xpol veld
  Fluiten: Francis Jungschlager en Henry Plaat (Trim.Zo.)
JO14-3 HC Feijenoord JO14-1 13:55 35 15:00 uit KG Water route
Let op: Uittenue mee! 
JO12-1 Rijswijksche Hockey Club JO12-1 08:45   09:15 thuis Huusman veld
  Fluiten: Paco Lopez Dekker (H30-2) en Mieke de Vreede (Trim.Ma.3)
JO12-2 Goudse MHC JO12-1 10:00 30 11:00 uit KG Zand route
Rijden: Ties Eendebak, Julian van Reijn, Pepijn Schoutens, Filip Smet
MO18-1 HC Schiedam MO18-1 15:30   16:15 thuis Huusman veld
  Fluiten: Jochum Ackerstaff en Martijn van Eijck
MO18-2 HV Victoria MO18-4 12:25   12:55 thuis Villa Joep veld
  Fluiten: Douglas Breeuwer (Trim.Ma.4)
MO18-3 HGC MO18-4 14:45 30 15:45 uit KG Zand route
Rijden: Junah van Dijk, Amber Eijckelhoff, Lois Lispet, Felieke Meisenbacher
MO18-4 HC Capelle MO18-2 15:30   16:00 thuis Xpol veld
   D4
  Fluiten: Miriam Clerx (D04) en Marleen Stikvoort - Jannink (D30-2)
MO16-1 hdm MO16-2 11:45   12:45 thuis Huusman veld
  Fluiten: Marco de Ridder en Kees Jan van den Bos (H45-2)
MO16-2 HV Westland MO16-5 10:55 30 12:05 uit KG Semi route
Rijden: Jasmijn Anderluh, Pleun van Cappellen, Philine Delmeer, Lou Morien, Lindi Sibanda
MO16-3 H.C. Derby MO16-5 12:05 35 13:10 uit KG Zand route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Merlijn van den Berg, Emma Blijleven, Maria Dobrovitskaya, Julie van Etten
MO14-1 Klein Zwitserland MO14-2 11:30 25 12:25 uit KG Water route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Charlie Heijink, Saar Van Oosten, Fenne Reverdink, Roos de Wit
MO14-2 hdm MO14-8 08:30   09:00 thuis Xpol veld
  Fluiten: Arjan Vellekoop (Trim.Ma.4) en Mario Hummeling
MO14-3 Klein Zwitserland MC9 10:15   10:45 thuis Xpol veld
  Fluiten: Bente Vermeer (MO18-2) en Kiki de Ruiter (MO18-2)
MO14-4 MHV Evergreen MO14-2 09:35 25 10:30 uit KG Water route
Rijden: Willemijn van Dijk, Féline Foederer, Renee Klokman, Nina Kube
MO12-1 HC Pijnacker MO12-1 11:10 15 12:15 uit KG Semi route
Let op: Uittenue mee! 
Rijden: Roseriet Andriessen, Doris Brehm, Elin Hermans, Iris Mourik
MO12-2 HV Spijkenisse MO12-2 09:10 35 10:30 uit KG Semi route
Rijden: Else van Leeuwen, Merel Manschot, Marieke van Meerendonk, Britta Okkerse, Maren van Puffelen
MO12-3 HDS MO12-6 09:15 30 10:15 uit KG Zand route
Rijden: Jonne Kerkhoven, Valentina Piris, Dieuwke Reinders, Hilde Talstra